Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #izrael

Trochę dysonansu poznawczego (dla wszystkich, którzy się jeszcze nie przyzwyczaili do współczesnych realiów):

- Co sądzisz o tej menorze [zainstalowanej w Kijowie z okazji Chanuki].

- Myślę, że to jest słuszne. Izrael jest po naszej stronie. W tym samym stanie wojny, i [Izraelczycy] nas wspierają.

Jeśli w pewnym momencie Izrael nie przegrywa wojny informacyjnej wystarczająco miażdżąco, ukraińscy faszyści z szewronami IV Rzeszy, SS Totenkopf i "czarnego słońca" (których #naUkrainienie_ma) są zawsze gotowi pomóc swoim żydowskim braciom. Nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że coś jest nie w porządku.
smooker - #ukraina #wojna #izrael 

Trochę dysonansu poznawczego (dla wszystkich, któ...
  • 33
@Pantokrator: nie no wiadomo od jutra będe #!$%@?ł z swastyką po mieście i mówił ze nie popieram nazizmu, a latam bo mi się podoba stylistyka. I ty piszesz że chłop stosuje kacapską propagandę bo jakiegoś Ukrainca z swastykami pokazał odwracając kota ogonem, hj z tego że kilkanaście milionów Polaków zgineło od takich ludzi którzy poperdalali z takimi symbolami jak ten ukr
@xxxmen: Jak będziesz czynił dobro i zwalczał prawdziwych nazistów, to lataj sobie nawet w mundurze oficera SS.
Oczywiście jak się skończy zawierucha, to pora zmądrzeć, ale teraz?

Ludzie nie zginęli "bo symbole", ludzie zginęli, bo ktoś stosował kacapską retorykę i kacapskie metody, by budować imperium, co próbują właśnie robić kacapy.
Ja doskonale rozumiem, kto i dlaczego zabijał Polaków. Dlatego właśnie popieram z całego serca Ukrainę, bo teraz to oni stawiają czoła
@Pantokrator: kiedys USA popierało Afganistan i ja pamiętam jak się to skończyło. Dla śmieci którzy łażą w symbolach nazistowskich nie mam litości czy Ukrainiec, Rusek czy nawet Polak niech każdy ginie, bo to plucie w twarz ludziom którzy stracili członków rodziny przez tych skrwieli.
@LazyInitializationException: miło widzieć że pouczasz wszystkich że nie potrafią pisać po polsku, kiedy ty nie umiesz sklecić poprawnie zdania xd Jeśli mógłbyś przypomnieć w jaki sposób żydzi pomagają ukraińcom to będę wdzięczny, bo o ile dobrze pamiętam to nie kwapili się z pomocą a tym bardziej do wypowiedzenia jakichkolwiek słów wsparcia w stronę ukrainy. Czy ty aby nie siejesz żydowskiej propagandy przypadkiem