Wpis z mikrobloga

#famemma

Ja rozumiem, że telefon się mógł nie podobać, ale pisanie, że jestem kolegą Adriana Polaka to moim zdaniem przesada już...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@piesleszek: Tak naprawdę to bardziej skomplikowany temat. Musisz pamiętać, że freestyle w dużej mierze polega na tym, żeby przekonać do siebie publikę. W momencie w którym pewien temat w tym przypadku "Twoja niunia" się praktycznie wyczerpał, środowisko zaczęła sięgać po coś innego co będzie "siadać".

O PL freestylu i spaniu na dworcach. Tak, w dużej mierze masz rację... jeśli spojrzysz na to z boku. Ja np. nie stosuję żadnych używek
  • Odpowiedz
@Koziolek93 nie, nie była wyrównana. Denis odbił się kilka razy od gardy i już mentalnie przegrał tę walkę, bo jego plan rzucenia kilku cepów nie zadziałał, bo nie robiły na Omielańczuku żadnego wrażenia.
  • Odpowiedz
@Koziolek93: tak tak jedyny. Filipek - Koro wersy o ojcu policjancie, które mocno uderzyły w Filipka. Filipek - Tomb wersy o dziewczynie gdzie miał dostać pod klubem w morde. Znalazłbym więcej, ale idą święta i szkoda mi czasu. Wielki Bu dobrze podsumował w ostatnim wywiadzie freakfighty, że granice już dawno zostały przekroczone i teraz jest jazda bez trzymanki. Tak samo we freestylach, kiedyś za takie teksty można było liczyć na
  • Odpowiedz
Tak naprawdę to bardziej skomplikowany temat. Musisz pamiętać, że freestyle w dużej mierze polega na tym, żeby przekonać do siebie publikę. W momencie w którym pewien temat w tym przypadku "Twoja niunia" się praktycznie wyczerpał, środowisko zaczęła sięgać po coś innego co będzie "siadać".


@Koziolek93: tak samo we freakach, tematy o sportowych waleczkach, trzech treningach dziennie i diecie się przejadły to zawodnicy sięgają po coś co będzie siadać. Całkowicie nie
  • Odpowiedz
@Koziolek93 denis przez pierwszą minutę zaprezentował się dobrze, to tak jak gadanie, ze najman dobrze wyglądał przez pierwsze 10 sekund w walce z fonfarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt nie patrzy jak ktoś wyglądał przez krótki moment w walce, takie analizowanie nie ma totalnie sensu i jest dla debili, bo nawet sredni zawodnik może przez krótki czas się dobrze prezentować z mistrzem, zależy to chociażby od ich
  • Odpowiedz
  • 0
@PomocnikBob: Dobra odniosę się jeszcze do tych ostatnich wypowiedzi (oprócz tych od @testoviron17, bo on się wydaje lekko p--------y), a potem już serio idę, bo Rebel Moona włączyłem.

Tak, masz rację i gdyby nie to, że w przypadku, który rozważamy poruszana jest realna osoba nie miałbym żadnego problemu, że jeden zawodnik powiedziałby drugiemu tekst typu "Twoja stara" jeśli ten drugi również nie miałby z tym problemu.

Co do ojca Spartiaka... widzisz, tutaj różnica jest taka, że po tym wydarzeniu sytuacja została wyjaśniona zarówno prywatnie jak i w środowisku. Aktualnie Spartiak nie ma problemu z panczami tego rodzaju, a nawet
  • Odpowiedz
@Koziolek93 aż z ciekawości jeszcze raz obejrzałem teraz tę pierwszą rundę omielanczuk vs załęcki
Nawet komentatorzy mówią, że widać, ze omielanczuk walczy oszczędnie w środkach i chce pewnie zmęczyć załęckiego. Deniskowi starczyło siły na 2 minuty i po tym jego liczeniu widać, ze już ciężko oddycha. Dodatkowo nałożył presję od początku, skakał jak małpa dookoła omielanczuka, a ostatecznie powinien i tak przegrać tę rundę 10-8 ze względu na liczenie - wybitna
  • Odpowiedz
@Koziolek93 widzę ze podobnie zreszta jak freestylowiec, skoro taki zwykły Natan Marcon bez przygotowania potrafił cię na roascie tak gasić
dobra dobra, fujarri też potrafi w trashtalk i dymy na konferencjach czy programach a jak trzeba było wejść na scenę i nawinąć przed 'prawiczkami' paręnaście panczy wykutych na pamięć napisanych przez rybę to już kupa w majtach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koziolek93:

Co do obrony Beatris - uważam, że atakowanie bezpośrednio czyjejś matki,


Wiesz, że jeśli jest mowa jedynie o "Beatris" a nie bezpośrednio "matce Polaka" to sam w tym wypadku pośrednio potwierdzasz (tak jak i wiele innych osób), że p---------a Beatris to tak naprawdę Beata Polańska, matka Adriana
  • Odpowiedz