Wpis z mikrobloga

Taki kabel sobie kupiłem do iPhone, kabel g---o i do tego drogi, sklep dość znany i reklamujący się jako zajebistya wychodzi na to że jedynie ceny ma zajebiste, zajebiście wysokie bo liczą 35 zł za kabel który w hurcie kosztuje 9.9zl
Brak certyfikatu mfi oczywiście

#iphone #apple #smartfon
Pan_Slon - Taki kabel sobie kupiłem do iPhone, kabel g---o i do tego drogi, sklep doś...

źródło: IMG_6775

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: o właśnie - miałem do Ciebie napisać.

Nie kasuj konta, bo sobie w notatce do Twojego konta zapisałem klucz odzyskiwania do Bitlockera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChristianHorner Ikea, ugreen też ma z mfi i nie jakoś bardzo drogie.
Jak chcesz bardzo po taniości to PZOZ na aliexpress - 10zł kosztuje kabel a używam w paru telefonach od 2 lat i nic się nie dzieje.
@Pan_Slon dlaczego uważasz, że ten kabel jest gówniany? Nie ładuje? Przerywa ładowanie? Nie da się transferować plików? Czy wszystko to robi normalnie tylko jakiś kontroler pokazuje, że ten kabel nie ma 100
  • Odpowiedz
  • 0
@iquiet: brak mfi to losowość wykonania, może być ulepiony ze wszystkiego co było pod ręką, zobacz moje wideo nt kabli baseus i druga część
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Na szczęście już za kilka lat nie będzie z tym problemu, po wprowadzeniu przez ue, usb typu c do wszystkich nowych smartfonów.
Możesz sprawdzić, czy ten kabel z allegro posiada oficjalny certyfikat mfi.
Cena: 47zł za 1 metr, czyli niewiele więcej jeśli szukasz kabla z specjalnym certyfikatem.
Co najciekawsze, od oficjalnego sklepu ugreen na
  • Odpowiedz