Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawia mnie jak to jest, że te najładniejsze dziewczyny wyrywają niezbyt atrakcyjni faceci
tak jest też w tym przypadku
Profil babki https://www.instagram.com/alexa_breit/
Profil opa https://www.instagram.com/inscopenico/
Wygląda na to, że op to taki niemiecki Logan Paul gwiazda mediów społecznościowych, ale ciągle poza tym nic sobą wielkiego nie reprezentuje, jak na takie możliwości nie jest symbolem seksu
xD
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przemyslenia no i chyba #ladnapani
dotankowanynoca - Zawsze zastanawia mnie jak to jest, że te najładniejsze dziewczyny ...

źródło: alexa_breit-19700120_180617-412071846_1077881640009322_1391073948403010504_n

Pobierz
  • 13
Profil opa


@dotankowany_noca: op to nie jest jakikolwiek typ, tylko ten który zaczął wątek (original poster) - tak odnoszą sie do niego inni uczestnicy dyskusji
oczywiście wiedziałeś o tym, tylko chciałeś nieskromnie się pochwalić swoim profilem na instagramie i babą?
Zawsze zastanawia mnie jak to jest, że te najładniejsze dziewczyny wyrywają niezbyt atrakcyjni faceci


@dotankowany_noca: #!$%@? prawda, ekstrapolowanie jednego przypadku na całą populację jest średnio sensowne, nie pocieszaj się panie przegryw, że kiedyś będzie ci dana modelka 11/10
Poza tym, pewnie zostanę zwyzywana za to, ale: czy taka laska może zakochać się w takim typie ot tak? Tak ¯\(ツ)/¯


@Kociepochodnie: No chyba nie

#!$%@? prawda, ekstrapolowanie jednego przypadku na całą populację jest średnio sensowne, nie pocieszaj się panie przegryw, że kiedyś będzie ci dana modelka 11/10


@niochland: Ale czy ja pisałem o sobie?
¯\(ツ)/¯
bo moja teoria jest taka, że loszki 5-6/10 mają najwięcej adoratorów bo każdy myśli że skoro brzydsza to łatwiejsza

a to za przeproszeniem #!$%@? prawda <3


z resztą mi się bardziej podobają te 6/10 bo według mnie są piękniejsze wewnętrznie

chociaz to też pewnie #!$%@? prawda ale swojej natury nie oszuakammmm


@artur-tyminski: Nie. To działa generalnie tak, że kobiety ogólnie w takim prawdziwym życiu (prawdziwym życiu, nie wyobrażeniu wykopków) nie mają
często takie influencerskie związki są ustawiane (nie mówię, że tak jest w tym przypadku), bo poszerzają swoją grupę odbiorców :)

Poza tym, pewnie zostanę zwyzywana za to, ale: czy taka laska może zakochać się w takim typie ot tak? Tak ¯\(ツ)/¯


@Kociepochodnie: Tak już, chłop se znalazł babę i ustawione XDDDDDDDD
@dotankowany_noca: zadaj sobie pytanie dlaczego na jej profilu nie ma gościa, a na profilu tego typa jest laska ( ͡° ͜ʖ ͡°) podpowiem, ona nadal jest do wzięcia dlatego nie wstawia zdjęć faceta ale jednocześnie zaznacza teren na jego koncie aby inne wiedziały że on jest zajęty. Ona znajdzie lepszą okazję i tyle ją będzie widział.
@dotankowany_noca: jak ci się chce to obserwuj ich konta od czasu do czasu wtedy zobaczysz kiedy jej zdjęcia znikną z jego konta wtedy będziesz wiedział ile czasu trwał ich związek. Po zdjęciach widać że to świeży związek ponieważ są blisko siebie i laska widać że szuka kontaktu, obejmuje itd. Jak zacznie się "psuć" to na zdjęciach będą się oddalać, nie będzie już takiego bliskiego kontaktu to będzie sygnał że niedługo poznikają
@woskrosenie: pierwsze zdjęcia jej i jego były rok temu w lutym, więc chyba już długo są parą, chyba, że wtedy to było takie świrowanie. Z ich obojga obserwuje tylko ją, ale chyba zastosuje manewr z obserwowaniem gościa. W sumie nawet nie wiem czym on się zajmuje bo ma taki zwykły profil jak wielu faciów na insta