Wpis z mikrobloga

Przez te całe przedświąteczne szaleństwo i nerwy z nim związane nie mogę spać. Poza tym pogoda (ta przeklęta szaruga i wichura za oknem) tylko potęguje nastrój takiego specyficznego przygnębienia (białe Święta w Polsce to najlepszy oksymoron jaki znam). Święta jak co roku spędzę u kuzynostwa. Z jednej strony cieszę się, że ktoś mnie zaprasza na Gwiazdkę, z drugiej zaś wiem, że pojadę tam jako czarna owca w rodzinie, bo czymże jest stary kawaler przed czterdziechą. Nie potrafię przestać myśleć o przepaści w życiorysie jaka dzieli mnie od osób, z którymi będę zasiadał do wigilijnego stołu. Oni mają rodziny, a ja sam dalej jak palec. No cóż, może po świętach się nieco bardziej odprężę i wyrzucę ten durny natłok myśli, a co z tym idzie znów będę normalnie spać w nocy.
#przegryw #przegrywpo30tce #bezsennosc
CulturalEnrichmentIsNotNice - Przez te całe przedświąteczne szaleństwo i nerwy z nim ...

źródło: tumblr_mk44niSOSC1s3ooaco1_500

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: ok, ale właściwie, kto kogo ocenia? Ty ich, czy oni Ciebie. Bo jak potraktujesz to z punktu widzenia matematyki - to ocena + i ocena - się znoszą i wychodzi na to, że jesteście w punkcie wzajemnej fascynacji, gdyż każdy reprezentuje coś odmiennego. Do przemyślenia - dla mnie też( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: życzę żeby część oficjalna minęła szybko i bezboleśnie. Z dwojga złego wyjazd do rodziny to chyba i tak lepsza opcja niż gościć rodzinę u siebie :) ot, ustalić sobie w głowie jakieś minimum czasowe do odsiedzenia i odsiedzieć. A nuż będzie miło?
  • Odpowiedz