Wpis z mikrobloga

Zobaczcie #przegryw y z kim będę uprawiać namiętny #seks w #wigilia. Sam #ryangosling przyleci do mnie z okazji moich imienin i spedzi ze mną święta, a później zamieszkamy razem w jego willi z basenem.
Co prawda biedaka okradziono i nadal czeka na nową kartę bankową, ale co to dla mnie przelać mu marne 2000 na lot samolotem. Przecież jak już będzie miał nowego Master Card to kupi mi co tylko będę chciała.
A wy co przegrywy? Dalej nawet za rękę nie trzymaliście? A ja wystarczyło że zagadałam na Instagramie. Nawet mi was nie żal
ewa-m - Zobaczcie #przegryw y z kim będę uprawiać namiętny #seks w #wigilia. Sam #rya...

źródło: IMG_20231222_023853

Pobierz
  • 12
A wy co przegrywy? Dalej nawet za rękę nie trzymaliście? A ja wystarczyło że zagadałam na Instagramie. Nawet mi was nie żal


@ewa-m: jestem potomkiem Somalijskiego księcia i będę mógł mieć każdą Afrykankę na jedno skinienie wystarczy, że przeleję kilka tys $ żeby opłacić prawnika który obsługuje majątek który mam dostać w spadku taki Gosling to mi będzie buty czyścić
wystarczyło że zagadałam na Instagramie.


@ewa-m: boję się że się zawiedziesz, a mianowicie na tym zdjęciu jest Ryan Gosling sprzed lat! A przyjedzie do ciebie obecny stary Ryan! On cię oszukuje pokazując stare zdjęcia.
@ewa-m: w Barbie pewnie używali makijażu i Photoshop żeby mu trochę poprawić wygląd.
Ale przyjedzie taki zwykły szary, zwłaszcza że akurat go okradli i na stylistkę nie ma. Chyba że mu prześlesz 2500 żeby się mógł ogarnąć