Wpis z mikrobloga

#tvpis #i930 #pasta #bekazkonfederacji #bekazpisu
Ale akcja była dzisiaj przed telewizorem. Normalnie nie oglądam, bo mam włączone myślenie, ale chciałem się trochę ponaśmiewać z tych, co myśleli, że nowa władza cokolwiek zmieni. Stoję tak i patrzę, jak obok facet włącza TVP i ogląda 19:30. No i zagajam do niego, mówię, że o relokacji nie powiedzieli. On burknął, że racja, nie wspomnieli. Ja mówię, że nie „nie wspomnieli”, tylko w ogóle nie powiedzieli, zataili, oszukali opinię publiczną. On coś tam przytaknął. No to ja dalej mu tłumaczę, że niepodawanie informacji to też partyjna propaganda, jeszcze gorsza, że to wymiana funkcjonariuszy jednej partii na drugą, że jeszcze zobaczy za rok jak będzie tęsknił za tvpis. Koleś mówi, że pewnie tak, i ogląda dalej. #!$%@?, wyrywam mu pilota, a raczej próbuję, bo gość się ze mną szarpie. Pytam się go, czy rozumie co do niego mówię, że PiS PO jedno zło, że my nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych, że oni wszyscy łamią konstytucję. Gość mówi, że wie. Krzyczę na cały głos, że gość ogląda partyjną propagandę i zaraz zostanie zmanipulowany. Podbiega do mnie jeszcze jakiś facet z dwójką dzieci i kobitą, wszyscy próbujemy wyrwać mu pilota. Ja krzyczę, żeby chociaż udawał, że nie ogląda. Jakiś gość próbuje zasłaniać ekran, mnie się udało trochę przyciszyć na pilocie. Przyjeżdża ochrona i policja, rzucają nas na glebę i kują. Krzyczę jeszcze, że dał się wydymać układowi okrągłego stołu i jest frajerem bez honoru. On tylko się uśmiechnął i podgłośnił redaktora Czyża. Na moich oczach. I mówi mi, że jutro też będzie oglądał. Jak mnie wypuszczą, będę tu na niego czekał. Ja #!$%@?ę, ludzie, ogarnijcie się trochę, włączcie myślenie.
  • 2
  • Odpowiedz