Wpis z mikrobloga

#tvpis #sejm #polityka #bekazpisu ##!$%@?
Moja mama co wieczór odpala sobie TV TRWAM na jakieś nabożeństwo wieczorne, przechodzę właśnie obok a tam pomiędzy nabożeństwami Marcierewicz nadaje orędzie o tym, że Tusk chce zlikwidować konstytucję, znieść funkcję małżeństwa, wprowadzić zamiast małżeństwa związki jednopłciowe i 67 różnych płci na wzór europejski i to ostatnia szansa by obronić Polskę. Jeśli teraz się nie zerwą do walki to będzie koniec. Teraz jak to piszę to jeszcze dodaje że przewrotu dokonali ludzie pełniący funkcję agentów rosyjskich. XD Co jest #!$%@? xD
Talvi - #tvpis #sejm #polityka #bekazpisu ##!$%@?
Moja mama co wieczór odpala sobie T...

źródło: trwam

Pobierz
  • 6
Marcierewicz nadaje orędzie o tym, że Tusk chce zlikwidować konstytucję, znieść funkcję małżeństwa, wprowadzić zamiast małżeństwa związki jednopłciowe i 67 różnych płci na wzór europejski i to ostatnia szansa by obronić Polskę.


@Talvi: Czyli jednak wycofali się z obowiązkowego homoseksualizmu. Widać, że presja ma sens. Walczymy dalej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Talvi: nic nowego w rydzykowych mediach. Moja babcia słucha nałogowo Radio z Twarzą i masz w szeregu modlitwy, porady kulinarne, a potem "wywiad" z pisowcem, gdzie niepowstrzymywany przez całe kwadranse przez prowadzącego plecie on swoje androny o unii, Tusku i upadku polskości, a natchniony prowadzący audycje księżulo tylko mu klaszcze uszami.