Wpis z mikrobloga

Nowe wiadomości całkiem spoko. Na tę chwilę widać, że robione na szybko. Trochę materiałów brakło ale musieli upchnąć dwa dni w jednym wydaniu. Jakość dźwięku i obrazu też nie powala. Myślę, że z czasem się chłopaki wyrobią. Szczególnie gdy wreszcie będą mieli normalne warunki do pracy po wywózce na śmietnik kwiczących PiSowców.
#tvpis
  • 6
@Zarrakash: no a sama treść twoim zdaniem? Moim zdaniem tak średnio, mało konkretów ale to pierwsze wydanie. Zobaczymy co dalej ale ja już czuję, że są prorządowi jak to publiczna tv
@Zarrakash: z dźwiękiem zgoda, ale może przez to, że wiadomości przez ostatnie 8 lat włączałem może parę razy pijany, odniosłem wrażenie że jakość obrazu to żyleta. Co do reszty zgoda, widać że to wersja robocza, bez pasków, niektórych podpisów ludzi i innych pierdół.
@Zarrakash Widać, że montowane to było na laptopach reporterów i na żywca wrzucone do reżyserki. Ale w reżyserce już na bank doświadczeni pracownicy TVP, tak samo graficy co przygotowali na cito oprawę
  • 2
@szuleer: No, właśnie treści jako takiej starałem się nie oceniać teraz pod innym kątem niż propagandowy i tutaj nie było źle. Bardzo merytorycznego pierwszego wydania się nie spodziewałem, bo tak jak pisałem - w tym jednym wydaniu musieli upchnąć tak na prawdę dwa dni, w trakcie których się w uj wydarzyło oraz było pewne, że będą się chcieli wytłumaczyć z zachodzących zmian, a czas antenowy jest jednak ograniczony. Zobaczymy co będzie