Wpis z mikrobloga

Najbardziej co mnie uderzyło to różnica w wypowiedziach tzw. "zwykłych ludzi".
Za PiSu rozemocjonowani idioci darli jakieś głupoty do mikrofonu. Bezkrytycznie zapatrzeni w PiS, nie ważne co robi rząd, ale oni ich popierają.

Tymczasem elektorat nowej koalicji:
-tyle lat protestowaliśmy przeciwko upartyjnieniu mediów, że nie będziemy pozwalać, aby kolejna opcja zaczęła robić to samo
-nadal będziemy kontrolować i obserwować przekaz w TVP
-jeśli będzie trzeba to będziemy krytykować obecne władze telewizji

taka różnica jest pomiędzy robactwem, a społeczeństwem obywatelskim
jestem dumny

#1930 #tvpis #tvp #bekazpisu #sejm #polityka
  • 7
@mmenelica: to właśnie mam nadzieje utrzyma obecna władza czyli nie ważne z kim będę mógł ponarzekać jaki to Tusk jest zły a Kosiniak nie spełnił obietnic. Bo teraz jak narzekałem na Tuska to było spoko ale jak na Morawieckiego to już nie będziesz nam obraza P{isu
@mmenelica: dla kontrastu mogli pokazać tę wczorajszą nawiedzoną emerytkę moherową skandującą agresywnie o "młodym człowieku z internetu" pod TVP. Chciała, żeby cały tłum za nią powtarzał, ale została zignorowana przez obie strony.
@mmenelica: @mateos11 Dziękuję wam za waszą leksykę stosowaną wobec elektoratu pisu i bardzo ją popieram. To podłe robactwo bez szkoły najchętniej by powsadzało swoich przeciwników do łagrów, nie ma kompletnie żadnego powodu żeby teraz udawać, że to są nasi kochani współobywatele i "nie można ich obrażać".
@mmenelica: to właśnie pokazuje jak łątwo łykasz propagandę jak pokazali kulturanych wyborców KO bo po prostu nie pokazali wtedy akurat zwykłych chamów i lumpów. Jak w więzienaich PO wygrywa ciągle to maja kryminalistów pokazać?