Wpis z mikrobloga

@neon71 niektórzy chyba tego nie rozumieją i myślą, że skoro pierwszego dnia pokazali się od dobrej strony to będzie tak samo każdego kolejnego. Sceptycyzm to cnota
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo w pierwszy dzień warto było się postarać i miło zaskoczyć oglądających. Pogadamy za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JohnDoe01: pod każdym wpisem po 10 takich samych komentarzy XD dzięki, uświadomiłeś mi, że czas leci i ludzie się zmieniają, co ja bym bez ciebie zrobił. Ale żyjemy w teraźniejszości i jak na ten moment i warunki jest zajebiście
  • Odpowiedz
w pierwszy dzień warto było się postarać i miło zaskoczyć oglądających. Pogadamy za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JohnDoe01: Możemy pogadać bo się wiele nie zmieni. TVP nigdy nie było szczujnią partyjną do tej pory poza okresem PiS. Wiadomości za PO to był normalny program informacyjny.
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: no tak, pogadamy za pół roku, pogadamy za 20 lat, pogadamy za 100 lat, za 1000 lat to naprawdę już będzie tak zła ta telewizja że szok
  • Odpowiedz
w pierwszy dzień warto było się postarać i miło zaskoczyć oglądających. Pogadamy za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JohnDoe01 xD
Dosłownie dzisiaj albo wczoraj czytałem wpis, gdzie rodzice OPa od wyborów nakręcali się, że jak Tusk będzie premierem to pierwszego dnia sprzeda Polskę Niemcom, czy tam zmusi do jedzenia robaków. Jak to się nie stało, to zmienili wersję na "zobaczysz za pół roku".
Brawo konfederato, osiągnąłeś ten
  • Odpowiedz
@neon71: owszem - "nie oceniaj po wyglądzie / pozorach". Co dla ciebie jest tą "okładką"? bo każdy chyba miał okazję się z całą zawartością dzisiejszego wydania zapoznać.
  • Odpowiedz
  • 1
@matt-pitt przeczytaj komentarz na który odpowiedziałem. Nie wiem, bezstronność i obiektywność przekazu ("okładka")? To czy się okaże to tylko efektem pierwszego (dobrego) wrażenia, zobaczymy po czasie ("treść", czyli całość narysowanego kształtu wniesionego przez przyszłe emisje, jak i wydźwięk tvp jako całości).
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: ja #!$%@?ę, bekę mam z was, że podniecacie się tak tymi nowym wiadomościami. Robią was jak małe dzieci, wrzucili coś tam z drugiej strony, a wy już gadacie o jakimś bezpartyjnym wydaniu, o jakimś odpolitycznieniu mediów xD
Eh, widać, że dzieciarnia i srogie odklejki tutaj siedzą.

Tak, wiem, że jestem pisowcem, nie musicie mi o tym pisać.
  • Odpowiedz