Wpis z mikrobloga

Czyli zamiast TVP będzie neo-TVP. Zamiast 3 mld na chore dzieci będzie bez zmian 3 mld na propagandę. Ale przynajmniej zamiast budować gazoporty i porty będziemy budować farmy wiatrowe zamiast e. atomowej.

(,)

#tvpis #tvpo #polska #sejm
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vinizius: tam jest napisane że będą mogły dostać a nie że dostaną. To jest różnica, to że możesz wygrać w totka nie oznacza że wygrasz, prawda?
  • Odpowiedz
Wybory kopertowe też mogły się odbyć ale się nie odbyły więc sasin niewinny?


@Vinizius: czyli nie wydrukowano kart do głosowania za 70 milionów o co oskarża się Sasina?
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: A za ile chciałeś wydrukować miliony kart, za 5 zł? Telewizja tuska będzie kosztować budżet 3 miliardy, a chciałeś wybory kopertowe za darmo?
  • Odpowiedz
A za ile chciałeś wydrukować miliony kart, za 5 zł?


@Vinizius: ja nie chciałem ich drukować. Chciał je drukować Sasin i mógł to zrobić za swoje a nie za "nasze".

Telewizja tuska będzie kosztować budżet 3 miliardy, a chciałeś wybory kopertowe za darmo?


@Vinizius: na razie to nie potwierdziłeś tego twierdzenia odnośnie kosztu TVP a wyborów kopertowych nie chciałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Pozyjemy, tamci byli źli, zobaczymy jaki będzie tusk i jego ekipa. Ale to chyba bez znaczenia. Widzę już że tamci mieli swoich wyznawców i ci też ich mają.
  • Odpowiedz