Wpis z mikrobloga

@RafiRK: 157 kk § 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia (powyżej 7 dni) podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Tylko na to czekają. Za tydzień będzie jak nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ech, już widze te wyzywanie od Pisowca xD, ale zwichnięty/naciągnięty bark nie przeszkadza w używaniu dłoni.
  • Odpowiedz
  • 0
@smutny_przerebel Ale w tym obrazku chodzi o to, że myślałeś że jak ma się złamaną rękę albo zwichnięty czy tam skręcony jakiś staw to nie można dłonią ruszać czy co? Ręka to nie kręgosłup, który jak się złamie to może dojść do przerwania rdzenia kręgowego i paraliżu, miałem dwa razy złamaną rękę i spokojnie mogłem robić dłonią wszystko na co pozwalał zakres ruchu ograniczony przez gips, obsługiwanie telefonu się wlicza do takich
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Co więcej, wygląda na to, że ma poturbowane prawe przedramie, potencjalnie całą rękę. Na filmiku wyraźnie widać, że jej prawe przedramie ma od strony napierających na nią i na drzwi posłów PiSu, a lewą rękę od strony odpychającego ich gościa z "ochrony". Mi to wygląda na to, że nawet jeśli coś jej się stało w rękę, to w wyniku napierania posłów PiSu, a nie próby zamknięcia drzwi i nie wpuszczenia
  • Odpowiedz
@muda: szmatę? Ja czekam az będą ciągnąć słomki kto ma wsadzać nogę w dźwi XD heszki smieszki ale posada wymaga poświęceń, wódka na odwagę patyk w zęby i myśl jaką willę za to dostaniesz xd
  • Odpowiedz