Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: Czy widziałeś chociaż jednego bezstronnego człowieka w kwestii polityczne, zakładając, że chociaż trochę się interesuje polityką?
Jeśli nie, to znaczy, że nie ma takich dziennikarzy ;)
Jeśli tak, to powiedz mi gdzie ty żyjesz, rozważę przeprowadzenie się tam ;p

To wszystko są instytucje zależne, może nie będą aż tak propagandowe jak przez ostanie 8 lat, ale nie łódź się, nie będą bezstronne, nigdy nie były.
@voldi: Masz racja Rymanowski czy Adamczyk bez różnicy

To wszystko są instytucje zależne, może nie będą aż tak propagandowe jak przez ostanie 8 lat, ale nie łódź się, nie będą bezstronne, nigdy nie były


Jesteś następnym, który nie rozumie, że ten wpis to tylko czysta rozkmina, kto mógłby prowadzić TVP w idealnym świecie. Dla przykładu taki Kraśko, który kiedy był w TVP też był fatalny
@ekjrwhrkjew np. Mikołaj Dowejko z Gońca/myPolitics, młody, ale on mniej znany niż ci telewizyjni, natomiast ciężko mi wskazać kogoś bardziej bezstronnego. Chciałbym kiedyś zobaczyć telewizję publiczną złożoną tylko z takich dziennikarzy.
to jakie powiązania i zależności ma Rymanowski?


@ekjrwhrkjew: 20 czy ile tam lat siedzial w tvnie, teraz na pasku polsatu czyli sympatyzujacej z pisowcami stacji.
Chyba ze uznamy, ze on tylko czyta z kartki, ale to mozna wtedy i Cholecka nominowac.
EDIT
Mysle, ze nie ma co udawac, ze dziennikarz jest bezstronny czy obiektywny - bo malo kto jest. Warto sie skupic na tym, zeby ich powiazania i sympatie byly jasne,
czyli sympatyzujacej z pisowcami stacji


Czyli Rymanowski jest powiązany z PiS bo pracuje w Polsacie? Miszczak też jest powiązany z PiS, skoro pracuje w Polsacie?

Chyba ze uznamy, ze on tylko czyta z kartki, ale to mozna wtedy i Cholecka nominowac


@yhbgrobdoivbvwamsv: no i jeszcze prowadzi wywiady, gdzie zazwyczaj zadaje pytania jakie chce
@ekjrwhrkjew: W idealnym świecie... równie dobrze możesz rozmkminiać jak wyglądałaby Ziemia gdyby nie było na niej ludzi, ten sam poziom abstrakcji (a przy okazji mokry sen ekologów) xd
No ale życzę powodzenia w rozmienianiu ;)
Czyli Rymanowski jest powiązany z PiS bo pracuje w Polsacie? Miszczak też jest powiązany z PiS, skoro pracuje w Polsacie?


@ekjrwhrkjew: No tak. Jesli ich pracodawca ma okreslone sympatie to ich los posrednio zalezy od wypelniania tych sympatii. Zwlaszcza, gdy mowa o glownej twarzy tego kierunku, a nie o panu co nosi kable do kamery.
równie dobrze możesz rozmkminiać jak wyglądałaby Ziemia gdyby nie było na niej ludzi, ten sam poziom abstrakcji


@voldi: po co miałbym to rozkminiac? Nie będzie ludz,i to nie będę żył, to #!$%@? mnie to obchodzi jak ziemia będzie wyglądać, nic mi to nie zmienia w takim przypadku xD
@ekjrwhrkjew: Widzę, że nie łapiesz, jak będą ludzie, zawsze będą stronniczy i nieobiektywni, ludzie obiektywnymi nazywają tych, którzy mają takie samo zdanie co oni i dowalają tym, którzy mają zdanie przeciwne.
Obiektywizm nie istnieje, nie w naszym gatunku, dlatego, jak jeśli chcesz obiektywnego, nieupolitycznionego człowieka na stanowisku w TVP to równie dobrze możesz rozważać świat bez ludzi ;p