Wpis z mikrobloga

Wykopki podniecają się, że nowa władza robi nowe porządki, tak jakby 8 lat temu PiS nie robił tego samego xD Jedyna różnica jest taka, że PO tę władzę oddało w miarę cywilizowany sposób i bez cyrków, jak to robi dziś PiS.

Ale jeśli uważacie, że wtedy nie było trzasku pękających dup, to polecam obejrzeć sobie studi w TVP z komentarzem po wyborach prezydenckich, jak siedział tam Hołdys z Maleńczukiem i Legierskim i narzekali, że zmienia się powoli władza xD

Odsyłam tu i do komentarzy wykopków: https://wykop.pl/link/2565527/jedna-z-pierwszych-debat-i-komentarzy-powyborczych-w-tvp-info

#polityka #sejm #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi
  • 9
@Kopyto96 i mieli 8 lat i rozliczyli chyba tylko Nowaka z tych znanych, na resztę tylko szczuli bez dowodów XD a teraz skala ich hipokryzji wystrzeliła w kosmos bo się obudził w innym świecie gdzie jednak zostaną rozliczeni za te wszystkie przekręty, to jest zupełnie inny, wyższy level (bardziej żenujący) trzaskania pękających dup jak to nazwałeś, skalę wyebało
@Kopyto96: ty serio uważasz, że PO oddało władzę w sposób demokratyczny jak już przed wyborami mówili, że zostały zfałszowane? Jak chore z nienawiści posłanki tarzały się na ulicy? Czy może jesteś jednym z tych, którzy nie uważają, że KOD to awanturnicza przybudówka PO?
@Kopyto96 nie nie, ja nie jestem za PO, PiSem, czy każdą inną partią, nie pochwalam takich siłowych wejść i w ogóle takiej mowy nienawiści która dzieje się w naszej polityce i kraju którą wywołali politycy. Uważam, że gdyby Polska była krajem cywilizowanym i mentalnie rozwiniętym to można by się było dogadać i z każdej strony dać coś od siebie. Niestety od wielu lat wciąż ci sami ludzie kłócą naród między sobą i
@2xpapanalepiku skoro już skompromitowany, to i tak mu nie zależy czy będzie bardziej, to są ludzie bez kręgosłupów moralnych więc co im za różnica, krótkowzroczność w polityce jest nagminna, nikt nie będzie rządził wiecznie, a następcy powinni rozliczać bo niestety koledzy partyjni zawsze będą bronić, choćby nie wiem co się działo.