Wpis z mikrobloga

Wykopki się cieszą że władza świadomie łamie prawo i dają jej na to przyzwolenie. Ciekawe czy będą się cieszyć gdy to to ich prawa zostaną świadomie złamane przez tę samą władzę a prędzej czy później do tego dojdzie bo obecnie rządzący w kwestii psucia prawa i jego łamania nie różnią się od PiSiorów.
Mnie osobiście przeraża to z jaką swobodą jedni i drudzy świadomie łamali/łamią prawo.

#tvp #polityka
  • 3
@NLatifundium jak to nie. A gdzie KRRiTV? Pominał ją a to właśnie z uwagi na pominięcie KRRiTV rada mediów narodowych została zakwestionowana przez TK. Czyli tak rada mediów jest niekonstytucyjna bo pomija KRRiTV ale juz minister działa zgodnie z prawem gdy pomija KRRiTV?
@OnceUponATime_: oceni to ewentualnie sąd jeśli kiedykolwiek ktoś to podważy prawnie, ja nie jestem prawnikiem i się nie znam, jest opinii 20 różnych nawet w obrębie tego samego obozu
Na pewno jest to działanie polityczne z celem dość jasnym. Zostawienie działającej szczujni byłoby skrajnie politycznie głupie. Biorą odpowiedzialność i elektorat tego ewidentnie chciał na to głosował. Co będzie, zobaczymy