Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek: a czemu oni są niby winni? dali im platformę ale gdyby one się nie zgłosiły to może chłopaki by zmienili pomysł na kanał? a może ogólnie założenie mieli inne (przypominam, że to jest wzorowane na sideman a tam dziewczyny się jednak bardziej szanowały) a przyszły #!$%@? łase na zasięgi, wyszło to co wyszło, widowni się spodobało to produkcja jedzie dalej i ekipa kosi sobie hajs?
@TantnisKrzyzowiaczek: Uwierz mi ja, akurat jestem z wychowanych z dużym szacunkiem do kobiet i nawet do tych szonów bo mi ich żal i szkoda jak same doprowadzają do tego jak są później traktowane. A najlepsze są damy z tindera xD I rozumiem Ty właśnie jesteś z tych wyzwolonych feminazistek? To patrz do czego doprowadziła ta Wasza walka z dominacją mężczyzn nad kobietami, bo jeszcze 20 lat temu kobiety się bardziej szanowały,
@Dingik: nie "zawsze faceci winni" tylko na mizoginistycznym wykopie zawsze zwal się winę na kobiety, a prawda w tej sytuacji jest taka, że to faceci stworzyli taki format i dali platformę do pokazania się tych rozpustnych dziewczyn w internecie. Ale wykopki nie widzą tego, tylko dziewczyny złe, a Baxton i cała zwyrolska ekipka krystaliczna. Oni wykorzystują swoje zasięgi i hajs do promowania takiego moralnego szamba i ponoszą większą odpowiedzialność, ponieważ mają
@TantnisKrzyzowiaczek: Za edukację nie zwrócę bo była chjowa to raz(prędzej mógłbym żądać za zmarnowania czasu chodząc do szkół z idiotami). To, że napisałaś, iż dziewczyny są "wstrętne" nic nie zmienia bo dalej prujesz się do petów internetowych, którzy bawią się tymi łasymi na $ i fejm "wstrętnymi" dziewczynami, a czy te "wstrętne" dziewczyny miały przymus zeszmacenia się przed wieloma tysiącami młodych stulejarzy? Czy miały broń przy skroni i z przymusu robiły
@TantnisKrzyzowiaczek: No nie wiem, to co piszesz brzmi jakby te kobiety były co najmniej przymuszane do tego żeby tam występować. Czy w takim razie powinniśmy winić atrakcyjne kobiety tworzące konta na onlyfans, że ograbiają biednych, zdesperowanych, często mających problemy ze znalezieniem prawdziwej partnerki mężczyzn z godności i pieniędzy? Ten sam mechanizm - osoby mające pewne atuty wykorzystują osoby które tych atutów pragną.
@TantnisKrzyzowiaczek: jejku oglądałąm ten odcinek i się załamałam, nie wiem jak można się tak poniżać dla chwili atencji. Ale wiece co jest najlepsze, że pewnie żadna z tych lasek nie osiągnie takiego rozgłosu aby mogła życ na spoko poziomie i prędzej czy później będzie musiała iść do pracy,. Wiecie mi byłoby głupio, że mój pracodawca, sąsiad, wujek, nauczyciel z gimnazjum, daleka koleżanka może zobaczyć jak się poniżam w internecie
@Britney16: wiesz, jednak mimo wszystko 2 goatsiary już zawalczyły na fame, i z tego co wiadomo to są na umowie z managementem goats. Także oni sprzedają tym dziewczynom marzenie zostania internetową gwiazdą pod patronatem zwyrola i boxdela, a te dziewczyny w większości są już jakimiś początkującymi "influencerkami" decydując się na przyjście do programu, także w pełni świadomie wiedzą po co tam przychodzą. Fakt, przykra sprawa, ale niestety takzwane pokolenie Z ostatnie
@Dingik: Ale zachowują się tak, a potem pretensje, że są traktowane jak szony i worki na sperme, o tym cały czas pisałem. Skoro im się to podoba to niech się bawią tylko niech liczą się z konsekwencjami jak będą traktowane, gdy będą starsze.