Wpis z mikrobloga

Przyszła pora na moje #pokapake #wykopaka, trochę późno ze względu na nagłą delegacje z pracy.

No cóż, w tym roku trafiła mi się Mirabelka i mam ochotę zgłosić @czasem_ruda na Ścianę Wstydu za zawstydzenie swoją paczką całego Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka jest świetna! Po otworzeniu jej moim oczom ukazało się kilka misternie zapakowanych prezentów oraz 2 (słownie dwa!) listy! Jeden na normalnym papierze, drugi na ręcznie czerpanym papierze ze słoniowego g*wna ( )

Prezenty świetnie dopasowane do moich zainteresowań i pasji! Są to:
-Ozdoba świąteczna "Ace of Spades" by Motorhead :)
-Szklanka Black Sabbath w której niebawem wyląduje zimne piwko
-Zestaw kostek do gitary sygnowanych przez zespół Pantera - chyba pozostanie zapakowany jako ozdoba ze względu na to jak często gubię kostki, bo nawet zapakowany wygląda świetnie!
-Zestaw do konserwacji zapalniczek Zippo w personalizowanej skrzyneczce z napisałem "#wykopaka"
-Zapalniczka Zippo (!) z wygrawerowanym moim imieniem oraz godłem klubu żużlowego Orzeł Łódź!
-Skarbonka z zagadką
-Ozdoby świąteczne
-Skarpetki świąteczne
-Otwieracz do piwa w kształcie gitary
-Oraz mnóstwo słodyczy i herbatka!

Dziękuje ślicznie Mirabelko! Twój prezent sprawił mi niesamowitą radość przed świętami! Życzę Ci wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
KD30 - Przyszła pora na moje #pokapake #wykopaka, trochę późno ze względu na nagłą de...

źródło: 411374921_749692813846721_9165426187884108648_n

Pobierz
  • 3