Wpis z mikrobloga

Dokładnie dziesięć lat temu tego dnia Putin odpowiadał na pytanie, czy możliwe jest wysłanie rosyjskich wojsk na Ukrainę:

„Nie jesteśmy obojętni na sytuację naszych rodaków, ale to wcale nie oznacza, że ​​będziemy machać mieczami i wysyłać wojska. To kompletna bzdura, nic takiego nie będzie, i nie może zaistnieć. Uważam, że to jest braterski naród i braterski kraj, i musimy zachować się jak bliscy krewni i wspierać naród ukraiński w trudnej sytuacji”.

#ukraina #wojna #rosja
Kumpel19 - Dokładnie dziesięć lat temu tego dnia Putin odpowiadał na pytanie, czy moż...
  • 5
@Kumpel19: Jak rosja nazywa kogoś bratem to możesz być pewny braterskiej pomocy przy pomocy czołgów. Nas też to spotykało w przeszłości.
@Mathas Tacy ludzie jak ty mnie szczególnie brzydzą. rosja nie jest żadnym bratem ani nas ani Ukraińców ani żadnego innego słowiańskiego narodu. To odwieczny wróg i tyran, a osoby które rosje wspierają należy deportować do ich ukochanego kraju.
@Al-3_x: Ukraińcy i Ruscy to jedno i to samo. Twór jak Ukraina jest od kilkudziesięciu lat, w skali państwa polskiego czy imperium rosyjskiego to nic. Dlatego dla mnie niezależnie co dzisiaj mówią oni byli, są i będą ruskimi, niczym się oni nie różnią. Język ten sam, mentalność ta sama.
@Mathas: ja pewnie jeszcze za swojego życia się doczekam jak Ukraińcy w poczuciu, że zostali przez Zachód wpuszczeni w maliny wrócą w objęcia ruskiego miru i obrócą się przeciwko nam - mam nadzieję, też za swojego życia do podobnych wniosków dojdą Polacy jak ich Amerykanie wydymali bez mydła NATO-wskimi mrzonkami a następca Putina nie będzie chciał sprawdzać spoistości NATO na nas