Wpis z mikrobloga

@tellet: Tak, i poprawka na brak wagi amunicji, artefaktów i zwiększony limit noszenia szpeju bo jestem chory na zbieractwo. Nawet nie wiem gdzie jakich artefaktów szukać i jak je zmiksować, i dalej łażę w zwykłym stalkerskim kombinezonie pomimo posiadania w schowku w barze choćby Beryla. #!$%@? #!$%@? kałach, Obokan i jazda w świat xD

@tzar1991nam: A wygląda lepiej od czystego Cienia Czarnobyla? Tu jest tylko ZRP 1.07 i nieoficjalna łatka
@tellet: Wdupcyłem se dwa artefakty z anomalii elektrycznych co mi w ekwipunku zalegały, i o ile jestem bardziej podatny na anomalie elektryczne to teraz mogę spokojnie #!$%@?ć w nieskończoność.

Także artefakty rabotajut, przeleciałem się na Kordon, pogadałem z Przewodnikiem, potem na Agroprom, odbić obóz, do podziemi, dwie pijawki #!$%@?, do schowka, wielki plot twist, to potem pozbierać fanty jak się jest w okolicy, znowu do baru poodkładać fanty i na razie
supra107 - @tellet: Wdupcyłem se dwa artefakty z anomalii elektrycznych co mi w ekwip...

źródło: ZoneLore (Dmitry Dmitriev) - МГЕ Сталкер MGE Stalker 2 [DB6TY23QePA - 1916x1078 - 0m14s]

Pobierz