Wpis z mikrobloga

@krucjan ja wędzę, poza tym robię dlugodojrzewajace i jeśli chodzi o kiełbasy to naturalne to w kiszkach z jelit. zero plastiku. zero plastikowych osłonek. wystarczy, ze raz się da w jakaś plastikowa osłonkę i smak całkowicie inny. te próżniowe i przechowywanie mięsa warzyw w plastikach w lodówkach i zamrażarkach to prawdziwe zacofanie. sama magda gessler mówi, ze się natychmiast przekłada do innych pojemników i nie trzyma się w plastiku. coś musi o
@krucjan kupuje świnie, zabijam, spuszczam krew na kaszanke i kroje, porcjuję. albo kupuje od myśliwych, wokol pełno lasów i ciagle polują. na pewno nie kupuje w supermarkecie ani paeudomisnym, w którym wiecej plastiku i chemii niż mięsa xDDD
@crazykokos normalna sprawa, w takim razie jutro kupuje świnię na obiad, zrobię jej zagrodę w dużym pokoju. Świnie potrafią wchodzić po schodach? Bo nie wiem czy dam radę ją wnieść na 3 pietro.
Koniec trucia się mięsem zapakowanym w plastyk! Koniec bycia #!$%@?ą, co nie potrafi sama ubić świni, kiedyś to nie do pomyślenia by było kto to widział.
@krucjan coś Ci się pomyliło xD próbujesz zabłysnąć totalnie mie znając tematu?
GRATULUJĘ GŁUPOTY.
świnie się zabija, dojrzałego osobnika. do zagrody to możesz kupić sobie prosiaka. podstawy, podstawy dzieciaczku.
po drugie, do domu się wnosi zabite zwierze i na stół i porcjuje.
zabicie jest przed domem.
no chyba, ze jesteś z chowu klatkowego, czyli mieszkasz w zagrodzie, w której masz klatkę pierwsza, drugą czy trzecią i w którejs mieszkasz Ty.

a wtedy
@crazykokos ale masz nasrane we łbie.
Na dowodzenia powiem ci jedno, jak masz możliwości i warunki to się ciesz, nawet się tym chwal nic w tym złego nie ma, jakbym widział wpis w którym się chwalisz wędlinami z własnego uboju to bym pierwszy zaplusowałem i pogratulował. Ale po cholerę innym ludziom pisać takie bzdurne i debilne komentarze, wywyższać się i jeszcze udawać greka jakimiś idiotycznymi gadkami, jakbyś żyła pod kamieniem, nie wiedząc,
@math1982 dzisiaj jadłem, naprawdę dobre. Jak jesteś ze Szczecina to śmiało mogę polecić. W ogóle to ja nie wiem czy choć raz jadłem parówki odkąd zmieniłem dietę, także to mogą być moje pierwsze parówki od dobrych 9 miesięcy, ale chyba jeszcze je kupię.
Jutro wlatuje pasztet.
krucjan - @math1982 dzisiaj jadłem, naprawdę dobre. Jak jesteś ze Szczecina to śmiało...

źródło: temp_file342988840791522114

Pobierz