Wpis z mikrobloga

Ja wiem ja wiem wykopki ze tvp to inny tier, ale przypomnijcie sobie jak ludzie psioczyli za PO że sama propaganda leciała z tvn, tak, powtórze dla tych najbardziej zacofanych intelektualnie, wiem ze wtedy takich jazd jak w tvpis nie było, ale nadal były. Ludzie byli #!$%@? na całokształt tvnu, na murach widnialy slynne napisy tvn 24 kłamst na dobe. Dziś nikt o tym zdaje sie nie pamiętać, tvn to ostoja wolnych mediów przecież xP chodzi mi tylko o to że przecietny wyborca ma pamięć i rozum zrozwielitki #wybory #polska "telewizja #tvpis #tvn
  • 49
@Frygus96: niby wiesz że tvp to "inny tier" ale jednak porównujesz. To jest kluczowa różnica, tvp nie jest "trochę bardziej stronnicze" niż tvn, różnica jest KOLOSALNA. A to wszystko zmienia, Nie mówimy że jakaś stacja skręca w lewo czy w prawo, mówimy o siermiężnej, ordynarnej, łajdackiej propagandzie jak z karykatury. To jest dość istotne w porównywaniu tych sytuacji.
@Frygus96: Najpierw PO przeginało z tvn, ludzie byli wnerwieni, pozniej PIS jeszcze bardziej przegiął z tvp, ale obawiam się, że to dopiero początek i teraz PO będzie miało tvp i tvn i dopiero będzie leciał ściek, tylko że wychwalający tylko jedną partię i donka ( ͡° ͜ʖ ͡°) komuna jak nic...
uncles - @Frygus96: Najpierw PO przeginało z tvn, ludzie byli wnerwieni, pozniej PIS ...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 0
@szklarskaporeba: to wcale nie zamyka tematu, dziecinada z twojwj strony, to że to prywatne media nie oznacza że mogły czy moga siac sobie dezinformacje i kłamstwa aby tylko rzadowi rowa wylizać nie sadzisz?
ale przypomnijcie sobie jak ludzie psioczyli za PO że sama propaganda leciała z tvn


@Frygus96: psioczyli wynajęci przez tych którzy dziś (jeszcze) siedzą w TVP i spółkach skarbu państwa
  • 2
@uncles: @szklarskaporeba: przeciez on to napisał jak ostatni tuman tylko juz nie chciałem wyzywac czlowieka xP czasem to glowny i jedyny argument ludzi ktorzy za wszelka cene chca bronić tvnu, zwykli manipulanci robiacy #!$%@? z logiki, albo zwyczajnie ludzi malodoinformowani.

O koneksjach, układach, stronnictwie i historii tvnu można by im robic referaty a oni i tak skwituja to "to media prywatne pisowcu odwal sie" i taka z nimi rozmowa xP
@Frygus96: ja nie widzę większej różnicy między tvn kiedyś a teraz, poziom jest podobny. Są pewne tematy które relacjonują w sposób stronniczy i też mnie to irytuje, np. aborcja, czy lgbt, nie ma tam pokazania różnych punktów widzenia, pokazują to wyłącznie od strony liberalnej czy lewicowej. Ale to prywatna stacja, i wiem czego się spodziewać, wiem jakie wartości reprezentują. Także czasem jak się ogląda jakiś materiał, człowiek się trochę skrzywi, bywa
  • 0
@borsuk321: no ja wiem że przy tvp to tvn jest super wlasnie o tym pisze, nie umniejszam tvpisow8 ich wybrykow, pisze ze kiedys standardy były lepsze i to co robiło tvn po prostu sie nie podobalo, a własciwie sądze ze teraz ostro zjechali z tonu i sa widziani w bardzo dobeym swietle bo po prostu stoją w opozycji do tvp, uwierz mi ze jakby teraz tvp po prostu zniknelo to tvn
@Frygus96: Daleko mi do obrony tvn-u, bo wiadomo, ze nie sa obiektywni, ale to jednak stacja prywatna, ktora nie dostaje od podatnikow co roku 3 mld pln. No i mimo wszystko to jednak standardy maja wyzsze. TVP jest zbyt rozpasana i zbyt upolityczniona jak na telewizje panstwowa.