Wpis z mikrobloga

Z całej tej zmontowanej ekipy kompletnych #!$%@?ów, to najmocniej jednak gardzę Adamczykiem. Zwłaszcza odkąd wyszło, jaka z niego prywatnie cyniczna szuja, socjopata i agresor. Chyba nawet mocniej nim gardzę niż szmateckim.

Warto przy okazji przypomnieć, że to nie tylko agresor, ale też real life incel - taki na serio, a nie wykopowy. Po koszu od laski, którą pobił, nie mógł dojść do siebie miesiącami i zatruwał życie nawet jej znajomym xD

Oprócz tego Adamczyk został wyjaśniony nawet przez taką miernotę jak Jakimowicz, który #!$%@?ł monolog, że Adamczykowi - zarabiającemu w #!$%@? - żal paru stówek na alimenty dla córki xD

Tfu na tego socjopatę

#tvpis #sejm
Tywin_Lannister - Z całej tej zmontowanej ekipy kompletnych #!$%@?ów, to najmocniej j...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tywin_Lannister: jakim cudem taki człowiek żyje dalej w społeczeństwie po takich wybrykach? Wigilie sam spędza? Ja bym się spalił ze wstydu jakby moja rodzina coś takiego przeczytała o mnie, a z drugiej strony jakbym coś takiego przeczytał o moim kuzynie/wujku/znajomym to bym już raczej nigdy śmieciowi ręki nie podał.
  • Odpowiedz