Wpis z mikrobloga

#yanek #odyn #korsir
Yanek wynajął ekskluzywny apartament (ciekawe kto za niego płacił) z niesamowicie pięknym obrazkiem na ścianie, gdzie śpi z jakimś obcym typem w pokoju, łóżka są tak blisko że w nocy się mogą złapać za ręce i nie ma w pokoju nic poza nimi. Śmiać mi się chce jak po spaniu w 3 stopniach w doblo bez webasto (bo prądu jest tyle ile Yanek potrzebuje) typ narzeka na to że było zimno przy odkręconym kaloryferze xD
Całe szczęście nie przeszkodziło mu to w zdobyciu WICEMISTRZOSTWA POLSKI (na 2 zawodników).
To jest jednak ten hart ducha i niezniszczalna psychika zwycięzcy. Wszystko dzięki terapii śpiewem
  • 6
@BelleDerphine: mnie #!$%@?ło jeszcze jedno - SZCZUR IM #!$%@? PO CHACIE ale najważniejsze że ma urlop, przez cały rok cięzko #!$%@?ł robiąc dziesiatki tysiecy km w swoim fiacie doblo "kamperze", szukajac detektorem, nagrywajac filmiki i to w sumie tyle XD
ciezki #!$%@? ogolnie
a i zbudowanie jednej sauny
@BelleDerphine: wicemistrza xD chłop na prawą rękę miał 2 walki, jedna przegrał a drugą wygrał z jakimś leszczem i ma wicemistrza Polski xD zaś na lewą rękę stoczył 1 walkę i przegrał, a mimo to również zdobył wicemistrza xD Chłop se wybrał taki sport gdzie każdy może zdobywać medale. To tak jak na wystawach psów, zazwyczaj z automatu masz medal, często nawet złoty bo nie ma przeciwników xD
MacGyver007 - @BelleDerphine: wicemistrza xD chłop na prawą rękę miał 2 walki, jedna ...

źródło: Screenshot_20231217_143131_YouTube

Pobierz
@MacGyver007: i do tego pisanie ze nie ma drugiego az tak meczacego sportu xd to od razu wiadomo ze wszystkie silowniane sporty sa bardziej meczace jak silowanie na reke ale trzeba pokazac sie jaki on jest wysportowany, zmeczony i ile potrzebuje czasu na regeneracje (tam pewnie codziennie drzemki po 2h bo tak zapracowany)
Mnie to się stary dowcip przypomniał.
Na zawodach sportowych wystąpiło dwóch zawodników - Polak i Rusek. Polak zajął pierwsze miejsce, Rusek drugie. Komunikat w radzieckiej prasie: "Zawodnik radziecki zajął drugie miejsce, Polak zaszczytne, przedostatnie".