Wpis z mikrobloga

Nie mogę w to uwierzyć. Nie dość, że PiS zrobił sobie prywatne podwórko z mediów państwowych /publicznych i tak naprawdę je ukradł dla siebie mimo utraty władzy , w dodatku zatrudnia tam dziennikarzy, którzy byli wcześniej przed pracą w Tvp politykami PiS jak na przykład Rachoń i Borkowska to jeszcze dodatkowo dzisiaj w tvp info mieli już pretensje, że nowy rząd nie da im żadnych pieniędzy z budżetu xd oczywiście dodali , że bez pieniędzy z budżetu tvp upadnie i ludzie nie będą mieli telewizji publicznej. W dodatku później jakiś polityk PiS z dziennikarką tvp ośmieszali nowy rząd, że obiecali swoim wyborcom że odbiją tvp a nie udaje im się i nie dotrzymują kolejnej obietnicy. Jak to usłyszałem to byłem w takim szoku, że nie mogłem uwierzyć własnym uszom co ja właśnie słyszę. Jacy oni są nieprawdopodobnie bezczelni. Z mediów publicznych zrobili sobie totalnie propagandową telewizję, która mówi dokładnie to samo co PiS i co zapewne PiS każe im mówić i bez przerwy krytykują nowy rząd. Przy tym wszystkim żądają pieniędzy z budżetu, którym rządzi krytykowana nowa władza bo jak nie dostaną pieniędzy to telewizja upadnie i ludzie nie będą mieli telewizji publicznej . To są już szczyty bezczelności. Nie da się być już bardziej bezczelnym. Ja mam wrażenie, że oni to robią po to, żeby wywołać wściekłość nowego rządu i sprowokować ich do wezwania policji i wyprowadzenia z tamtąd dziennikarzy. Po to ta ogromna bezczelność i szczyt hipokryzji. Już widziałem w internecie zdjęcia z siedziby tvp i tam widać dokładnie, że rzeczywiście Adamczyk, Pereira i Tulicki kazali przed drzwiami wejściowymi ustawić kamery i jakiś ludzi, którzy tam siedzą i na coś czekają. Oni chcą transmitować jak ich policja wyprowadza. Ta ostra krytyka i obrażanie nowej władzy, ta bezczelność a potem żądanie pieniędzy z budżetu i straszenie ludzi, że nowy rząd nie dając pieniędzy z budżetu chce w ten sposób upadku tvp to nie jest żadna desperacja z ich strony tylko mają jasny cel, którym jest tylko prowokacja i nagrywanie wydarzeń na które liczą. To gra pod następne wybory, żeby ludzie pomyśleli, że nowa władza to nie są demokracji a tylko PiS jest prawdziwą demokracją
#wybory #pis #bekazpisu #polityka #wybory2023 #tvpiscodzienny #tvpis #konfederacja #tvp #konfederacja #dyskusja @Wiemslaw
@assninja
  • 2