Wpis z mikrobloga

@WOWMichal: Mam dzieci dokładnie w tym samym wieku, płeć też taka sama. Kup gamepasa, to sobie sami wybiorą. Masz tam ze 3 forzy, fifę, żółwie ninja, lego star wars, ze trzy psie patrole, minecrafra, vampire survivors, goat simulator, piku miku i jeszcze pełno innych. Ja jedyne co kupiłem to Rayman ( chyba ich ulubiona zawsze w to grają) i sonic frontiers ( a w to nie grają). Jeszcze street fighter 6,
@WOWMichal: Jest taka co się buduje z kwadratów różne konstrukcje, dość ciekawe i kreatywne. Nazywa się MeinKampf czy coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WOWMichal: A musi być elektronika. Polecam planszówki jest mnóstwo rodzinnych i są ciekawe kooperatywne, gdzie trzeba razem rozwiązać zadania: Andor Junior, Dorfromantik (jest też wersja komputerowa), microMAKRO i inne. Naprawdę świetna zabawa.
@WOWMichal: imo najlepiej nie kupować nic, inaczej będzie jak ze mną w wieku podstawówkogimbusiarskim, mocne uzależnienie od gier i zero jakiegokolwiek życia i uczenie się pod to aby starzy nie zabrali kompa :P.
@WOWMichal: it takes two jest na gpu. Jeżeli gówniaki trzymały kiedykolwiek pada - ogarną. Poza tym minecraft, party animals i gang beasts. Wszystko jest w gamepass, nawet psi patrol, benten, hot wheels. Ciężko czegoś nie wybrać. Do gears of war dojdą z czasem.
Edit sorry nie doczytałem o ojcu i kupowaniu. W takim razie sonic racing - nie ma w gpu a dla dzieci fajna ścigała w stylu mario cart