Wpis z mikrobloga

Mam taki plan na wykończenie łazienki żeby zrobić sobie szafkę z umywalką wpuszczaną w blat i pod blatem dać pralkę. Mam w związku z tym kilka pytań:
- jakie odstępy pralki od ściany/szafki/blatu? Są jakieś problemy z obijaniem wszystkiego wokół?
- jakieś rady gdzie i jak zrobić przyłącza żeby się dobrze schowały za szufladą? nie chcę niczego chować za pralką, no może ewentualnie syfon pralki, ale szkoda sobie robić problemy z serwisem
Szafka będzie na wymiar, ale chcę teraz zaplanować dobrze media przed robotą.
Zdjęcie dla przykładu
#pralka #remontujzwykopem #mieszkanie #lazienka #mieszkaniedeweloperskie
meloon - Mam taki plan na wykończenie łazienki żeby zrobić sobie szafkę z umywalką wp...

źródło: 6_040719289723_062715877149

Pobierz
  • 17
@meloon: jeżeli robisz szafkę na wymiar to robisz płytszą szufladę i wszystko bez problemu za nią podłączysz. Podłączenie do pralki w odnodze po prawej stronie zimnej wody a syfon w trójnik i luz. Odstęp po centymetrze wystarczy.
  • 0
@Smarek37: Bałem się, że odstęp rzędu 2-3 cm będzie potrzebny na stronę, ale dzisiejsze pralki już tak nie biegają po łazience, no chyba, że przeciwwaga się rozwali lub łożysko :D
@eehhh O tej odległości od lustra nie myślałem, muszę to wziąć pod uwagę
@AdamMechanik teoretycznie są takie z drzwiczkami w lewo, u mnie po prawej od pralki bedzie 75cm ściany i potem drzwi wejściowe, trochę to pomaga otworzyć całkowicie, ale w
  • 0
@dlaczego_michau: To już mam opanowane, umywalka wpuszczana w blat, więc sama dziura na nią musi być poza obszarem pralki. Rant umywalki co najwyżej będzie już nad pralką. Zastanawiałem się czy ktoś nie popełnił jakiś błędów których mógłbym uniknąć.