Wpis z mikrobloga

#napierala #ksiadznapierala #bestiazewschodu #lepszykomentator #lepszyministrant #lepszyliberal

Szanowne Państwo! Ale żem dzisiej z rana perełkę znalazł ;] Jest to materiał sprzed kilku dni, niemniej dopiero teraz go zauważyłem. Long story short – wiecie, co robi kleryk w przerwach pomiędzy wykładaniem towaru na półkę a zmywaniem podłogi w magazynie? Kłóci się na Twitterze z randomowymi ludźmi i przekonuje ich, że Boga na pewno nie ma ;] Tak, on ciągle jest na etapie internetowego misjonarstwa ateistycznego ;] Ale najwyraźniej był w dobrym nastroju (zapewne dlatego, że podłoga lśniła się jak psu jajca) i z tego powodu znowu uruchomił mu się tryb naukowca i myśliciela. Jo żech jest wielki łantropolog, jo mom certyfikatuf pińć! Zostaje jednak szybko i brutalnie zgaszony niczym pet wrzucony do kibla na starym dworcu PKS ;] Wspominam o tym też dlatego, ponieważ ten screen, na którym Lepszy Muł sadzi byka ortograficznego wielkiego jak stodoła został wykonany przeze mnie i upubliczniony na tagu tak jakoś przed miesiącem ;] Tak więc mam prawo czuć się współautorem tej orki =]

Zwróćcie w ogóle, jakie on musi mieć okropne kompleksy na punkcie swojego wykształcenia, skoro stopiowi zawodowemu magistra nadaje rangę naukowego ;]
Zayatzz - #napierala #ksiadznapierala #bestiazewschodu #lepszykomentator #lepszyminis...

źródło: Zgaszony kleryk

Pobierz
  • 9
@Zayatzz: Błąd ortograficzny nie jest argumentem za niesłusznością tezy głoszonej przez osobę, która się pomyliła ¯\(ツ)/¯

Dwóch typów co obrzuca się gównem, oboje siebie warci, ale morda "nauką" wytarta XD
@Mokkorichan: pod koniec kwietnia nagrał filmik pt. "Jak przetrwać w kapitslizmie" tydzień później żalił się, że go janusz wydupcył bez mydła na hajc, bo mu na gębę coś obiecał, ląduje na magazynie i żebrze swoich widzów o pomoc na Patronite. To jest po prostu aż niewiarygodne. Gość załatwią coś na gębę, nie bierze tego na papier, poucza, jak przetrwać w kapitalizmie, zostaje oszukany, kończy w magazynie i nie ma wstydu, żeby