Wpis z mikrobloga

#przezswiatnafazie jak mnie #!$%@? ten ulany płaczek. Jak już ktoś napisał, napewno wracał samolotem aby szybko tulić córeczkę i głupią babę która dała się drugi raz zalać tej melepecie. U cyganów też pięknie się obsrał dzieci, razem z bnt zresztą ???? niech siedzi ten frajer pod pantoflem, przyjmuje do tego ośrodka z PRL-u głupich gimbusów a z neta znika bo tylko zenade wywołuje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cpcompany: no niestety, grubas ma ugotowane, posprzątane, loda zrobi, doopy baba da,więc po co ma się Seba zmieniac i starać. Jak się żona ogarnie po porodzie i da koopa w doope grubemu to będzie płacz na polki znowu.

Do tego sam się przyznał że stracił dużo materiału bo nie było dźwięku bodajże,
To już totalna porażka, typ jedyne co ma zrobić to sprawdzić czy dźwięk się nagrywa a nawet tego nie potrafi,

Już pomijam nagrywanie obecnych czasach dzięki GoPro filmów gdzie większość normalnie pracujących włóczęgów używa małego bezlusterkowca co jest tylko nieco cięższy od GoPro ale barwy i charakter obrazu i jakość dźwięku bije na głowę
  • Odpowiedz
małego bezlusterkowca co jest tylko nieco cięższy od GoPro


@adamsowaanon: Nie bronię fazy, ale większej głupoty nie czytałem. Może jak trzymasz kamerę przez 10 sekund to dużej różnicy ci nie zrobi, ale biegaj z bezlusterkowcem kilka godzin a z gopro które waży ułamek samego obiektywu do bezlusterkowca, to zobaczysz różnicę.

Śmieszne jest to jak ktoś kogoś krytykuje, że się nie zna a sam jeszcze bardziej nie ogarnia xD

Ja to
  • Odpowiedz