Wpis z mikrobloga

@PokemonowyRambo: Fajnopolak to jest mieszkaniec osiedla na mokotowie który na widok polityków platformy robiących to samo co pisowskie gady robi praworządno-europejski fikoł w ich obronie, gada kocopoły o bezrobotnej patologii z 10 dzieciakami mimo, że dane obalają ich kretyńskie tezy i jęczy na to, że prowadzi swój warzywniak mimo, że pisowski rząd rzekomo ciągle wali im kłody pod nogi i zamiast przejść na etat to dalej "utrzymuje z własnej krwawicy
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo: Fajnopolak odnosi się do wyborców głównie KO ale idealnie pokazuje myślenie prawdziwego pisowca: nienawidzimy tych z PO bo oni są wykształceni, europejscy, nowocześni a my przy nich jesteśmy zacofani, zaściankowi i głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo: No dla mnie to ma wydźwięk takiej obelgi podszytej jadem i zazdrością. Przeciwieństwa "fajnopolaków" (słabopolacy?) mają ból d--y, że ktoś ma mieszkanie w mieście, ma jakieś tam wykształcenie, udziela się towarzysko i społecznie i próbują to trochę nieudolnie przekuć w coś złego i niepożądanego xd
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo: dla mnie fajnopolak oznacza kogoś kto za bardzo odnosi się ze swoim poparciem dla KO np nosi bluzy z campus polska i jest jakimś fanatykiem nieznającym się na niczym, tak naprawdę głosującym by być fajnym, też na nich głosowałem, bo są lepsi od PISu, ale to jest partia kompletnie bezideowa, więc nw, jak można być jej fanatykiem, poza chęcią bycia fajnym, rozumiem konserwatywnego czy lewicowego fanatyka, ale żeby jakoś
  • Odpowiedz