Wpis z mikrobloga

na ile mniej więcej mogę/powinnam się wycenić aplikując na stanowisko asystenta bim świeżo po inzynierce z budownictwa? żeby nie dać się ruchać w dupę ale też nie rzucać kwoty z kosmosu, w żadnych ogłoszeniach nie ma nawet widełek:( #praca #budownictwo #pracbaza #zarobki
  • 19
  • Odpowiedz
@laventel: jest nadpodaż inżynierów a ty nawet nie masz doświadczenia w zawodzie, zresztą kiepskie zarobki w tym zawodzie to nic zaskakującego bo od wielu lat takie są
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth chyba nie rozumiesz xd nie będę odrzucać oferty pierwszej pracy w zawodzie ze względu na niższe zarobki niż przykładowo podam ale nie chcę dać się ruchać i pracować za mniej niż są w stanie mi zaoferować.
  • Odpowiedz
@laventel: No tak trzeba robić, zawsze trzeba zawyżać i ewentualnie schodzić z wymaganiami. Tyle, że ta branża jest srogo przeładowana ludźmi i januszostwem. Niemniej, życzę powodzenia. Trzeba walczyć a januszów biznesu #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
@laventel: ależ rozumiem, tyle że nikt tu nie ma kryształowej kuli. Pomijam już że nawet z grubego palca nie można nic zaestymować bo nie podałaś gdzie tej roboty będziesz szukała.
Inne zarobki są w wawie czy wrocku a inne w piździejewie dolnym.
  • Odpowiedz