Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Niestety Gruwer, bohaterscy protestujący bohatersko protestują już chyba już półtora miesiąca a efektów nie widać. Jestem za protestującymi całym sercem, ale trzeba spojrzeć na sprawę realistycznie, nie wygląda to dobrze dla protestujących.
@Grooveer: Niestety wszystko wskazuje na to, że nowy rząd nie będzie gotów, żeby wypełnić wszystkie stawiane przez protestujących postulaty. Niestety realia są takie, że obie strony muszą pójść na kompromisy.
@Grooveer: No właśnie, jak oni tak stoją i protestują to przecież nie zarabiają. Chyba trzeba się pogodzić z realiami. Lepiej stracić trochę zysków, ale zachować firmę i chociaż część udziałów w rynku. Niestety fajnoprotestacyjna propaganda daje niektórym złudne poczucie szans na sukces ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odnoszę wrażenie, że nie jesteś za tym protestem. Jeśli tak to jest to przykre, że Polak za Polakiem nie stoi murem.


@Grooveer: Ostatnio czytałem na wykopie, że za oczernianie można podać do sądu, więc uważaj z tymi oskarżeniami. Jestem całym sercem za protestem i bohaterskimi protestującymi.

Niestety, Gruwer, takie bohaterstwo może nie wystarczyć. Trzeba patrzeć realnie. Przeciwnicy protestu nie odpuszczą, a sam przyznajesz, że protestującym grozi bankructwo. Do tego nawet sojusznicy
@Grooveer: Jak to możliwe, że uznałeś, że nieustanne pisanie o realistycznym myśleniu i potrzebie zdjęcia różowych okularów miałoby mieć na celu zniechęcenie do danej sprawy? Nie mam pojęcia, kto mógłby się na coś takiego zdobyć.