Wpis z mikrobloga

#perfumy (offtop)
Zamawialiście coś kiedyś z butiku online Diora? (dior.com)

TAKA HISTORIA ¯\(ツ)/¯
Złożyłem tam zamówienie na TOBACOLOR w zeszłą środę (13 grudnia). Dostałem maila z potwierdzeniem i estymowaną datą dostawy na 18 grudnia. Ponieważ do piątku (15.12) status na stronie nie zmieniał się napisałem do nich maila z zapytaniem kiedy wyślą moje zamówienie. W odpowiedzi dostałem, że estymowana data dostawy mojego zamówienia to 18 grudnia XD. Dzisiaj jest wspomniany przez konsultanta Diora 18 grudnia a status na stronie wciąż pozostawał bez zmian. Naskrobałem więc kolejnego maila (rano) i przez cały dzień nie otrzymałem informacji zwrotnej aż do teraz. TA PONIŻEJ - WTF!!!
"SORRY, YOUR ORDER WAS CANCELLED

Mr ZnUrtem

We regret to inform you that your order #101415* has been canceled.
We ask you to renew your order on our Dior.com site.
We inform you that you will not be debited for the amount of this order.

The Dior Online Boutique"

Jprd** oficjalny sklep Diora - przecież to się w głowie nie mieści (gorzej jak w Januszexie).
I co ja teraz powiem Mireczkom, którzy brali udział w rozbiórce i pewnie podobnie jak ja mieli nadzieję, że dostaną smroda przed Świętami???
Otóż Mireczki, przepraszam ale z przyczyn ode mnie niezależnych w tym tygodniu się nie uda. Dajcie mi proszę znać jakie jest Wasze stanowisko. Czy w zaistniałej sytuacji rezygnujecie (zrozumiałe) czy podchodzimy do tematu jeszcze raz ale szansa, że uda się rozebrać flakon jeszcze w tym roku jest znikoma... (,)
@zychu69 @Tabak89 @kaarol1 @dzbannik @legioon_ @makzy @Niedoruszany @Viaczeslaw @lemuros @jatutylkopacze @ryba18mk
#rozbiorka
#poplynznurtem
  • 27