Wpis z mikrobloga

#sct #polityka #przemyslenia #nwo #klimat #koronawirus #ukraina

Mam wolną chwilę to podzielę się z wami moimi przemyśleniami dotyczącymi ostatnich wydarzeń politycznych i do czego to wszystko zmierza. Nie ma co ukrywać, że ostatnie 4 lata były pełne braku logiki, niebywałej skali absurdu i czasem, w którym zabrano nam dużą część wolności. Począwszy od covida, przez wojnę NA Ukrainie, konflikt Palestyna - Izrael, a teraz powoli z impetem wchodzi walka ze zmianami klimatu. Te wszystkie tematy łączy pewien jeden szczegół. Wszystko to jest w jednej i spójnej narracji powielane przez dokładnie te same osoby, czy to w mediach, na twiterze, wśród polityków, czy nawet tu na wykopie. We wszystkich tych tematach panuje tylko jedyna słuszna narracja i techniki manipulacji do walki z przeciwnikami tejże narracji.

Zacznijmy od covida, początkowo, gdy krytykowałeś lockdowny, maseczki na dworze, zamykanie lasów itd, to byłeś foliarzem. Tacy wojownicy z neuropy zasypywali cię setkami zagranicznych badań, które rzekomo miały to wszystko potwierdzać itp.
Potem przyszły szczepionki na covid, gdy nie chciałeś się szczepić WYŁĄCZNIE NA TĄ JEDNĄ CHOROBĘ, to byłeś szurem, foliarzem i antyszczepionkowcem, gdy mówiłeś, że będą więcej niż 2 dawki szczepionki, to byłeś teoretykiem spiskowym, a przypominam, że obecnie mamy chyba już 5 czy 6 dawkę tego cudownego preparatu. Mieszali cię z błotem i każdego lekarza, który sprzeciwiał się oficjalnej narracji również i uprawnieni ludzie chcieli takich pozbawiać praw do wykonywania zawodu. Wszelkie Wiechy (ten pan to bardzo ciekawy przypadek), Fiałki i Grzesiowskie promowały szczepionki i ograniczenia dla osób, które tej szczepionki przyjąć nie chcą. Pan Wiech twierdził, że wyjście do restauracji to nie jest nasze prawo, tylko po prostu przywilej, który od tak można nam zabrać. Przypomnę tylko, że obecna koalicja rządowa domagała się segregacji sanitarnej, lockdownów, wysokich grzywien dla nieszczepionych i przymusowych szczepień. Tak, to wszystko było już po tym jak wiedzieliśmy, że wirusa przenoszą szczepieni i nieszczepieni. Fałszowano statystykami gdzie podawano informacje, że 99% zgonów to osoby niezaszczepione, co było kompletną nieprawdą. Politycy nakazywali zostawać w domu a następnie widzieliśmy ich na wspólnych dużych imprezach. To był wspaniały festiwal hipokryzji i wszelkiego rodzaju absurdu. Niestety za ten absurd słono zapłaciliśmy, w nadmiarowych zgonach spowodowanej zamknięciem służby zdrowia na inne choroby niż covid i płacimy nadal w największej inflacji od x lat, która jest efektem zamykania gospodarki i wpompowaniu pustego pieniądza na rynek. W tym wszystkim oczywiście pewna grupa internetowych trolli dwoiła się i troiła by tylko przepchać covidową propagandę, czego świadkami byliśmy na wykopie na przykład.

Powspominaliśmy covid, to zanim przejdziemy do cudownego ozdrowienia, to znaczy wybuchu wojny na UA, to tylko przypomnę, że zanim to się wydarzyło, to panował wariant Omikron, a wszyscy koronacelebryci nadal domagali się ograniczeń dla ludzi z tego powodu. Oczywiście, przyszedł Pan Putin i cały ten cyrk się skończył, nagle fala nieszczepionych Ukraińców nie była problemem. Oczywiście, zauważyłeś to od razu lub później to byłeś nazwany tym samym, co w pierwszym wątku, ale teraz doszła nowa ksywka, czyli RUSKA ONUCA. Od tamtej chwili nie mogłeś powiedzieć nic złego na Ukrainę, mimo, że nie tak dawno mem o gąbce był przynajmniej raz w tygodniu na głównej. Miałeś popierać wszystko co rząd robi, czyli bezgraniczna pomoc, oddanie wszystkiego za darmo. Stosowano podłe manipulacje typu: CHCESZ MIEĆ TU RUSKIE CZOŁGI W WARSZAWIE???. Nie wolno ci było wspomnieć nic o Wołyniu, bo wojna i jesteś ruską onucą i szurem. Do dziś pamiętam jak zwyzywano mnie od onucy, bo ośmieliłem się skrytykować Żymianina z Ukrainy, to znaczy CODZIENNEGO CHADA ZEŁEŃSKIEGO, bo ten zamknął na cztery spusty wszystkich mężczyzn w kraju, podczas gdy ukraińskie julki zaczęły sobie układać życie na nowo w zachodnim świecie mając w dupie Ukrainę. Jednak chyba największym sk*******ństwem było jak czołowy troll na wykopie, czyli Błazenman zaczął usprawiedliwiać Banderę.

Jak wyszła nam przyjaźń PL-UA? Myślę, że najlepiej jak spytacie o to branżę transportową, czy rolników. Albo wystarczy po prostu spojrzeć jak wygląda sprawa z Wołyniem. Wiecej nie trzeba, Ukraińcy nami gardzą, ale nie ma co się dziwić jeśli to nasi rządzący mówią, że jesteśmy ich sługami. No kogoś takiego nie da się poważnie traktować na arenie międzynarodowej.

W sumie to zapomniałem jeszcze o wojnie hybrydowej na polsko-białoruskiej granicy, tu już narracja nie była tak spójna, ale nadal czołowa trollownia na wykopie mówiła by przyjmować wszystkich imigrantów jak leci.

Niedawno wybuchł konflikt między Izraelem i Palestyną, tutaj jednak opinia wśród trolli nie jest wspólna, jedni popierają Izrael i uważają armię Izreala za najbardziej humanistyczną (#pdk), a drudzy chcą zwycięstwa Palestyny. Jednakże wśród politycznych elit, to wspieramy Izrael, co tam, że mordują ludność cywilną, nie szkodzi, ale jak Rosja napadła na Ukrainę to od razu sankcje XD Gdzie konsekwencja w działaniu? No właśnie, to nie dobra o tym mówić, to wcale niepodobne. No ale dobra, nie dziwi mnie w sumie ta hipokryzja, bo to jest nic w porównaniu do szwindla w następnym akapicie.

Następnym punktem, do którego powoli przechodzimy na pełnej, są zmiany klimatu, czy GO (sam nie wiem, może są to dwa, choć termin "zmiana klimatu" to majstersztyk, bo można podpiąć pod to dosłownie wszystko). I tak samo jak we wszystkich tych tematach powyżej, opłaceni trolle i pożyteczni idioci stosują dokładnie tę samą technikę manipulacji. Krytykujesz ten cały konsensus, albo po prostu politykę UE i fitfor55, to jesteś denialistą klimatycznym, płaskoziemcą. Epitety, które mają być twoją łatką, by nie traktowano cię poważnie. A na przykład ja zadaję po prostu zwykłe pytania, jako zwykły obywatel patrzący np. na wykresy emisji CO2 (bo to to jest podobno ten największy winowajca GO) i pytam, skoro UE emituję TYLKO 8%, to dlaczego ma ponosić największe koszty tego? I jeśli mamy ponosić te koszty, jako Europejczycy to jaki będzie to miało wpływ na klimat? Gdy wspomnisz o hipokryzji elit pławiących się w luksusach, to takie chałabały porównują cię do nich nie jednostkowo, tylko zbiorowo, że przecież taki bogacz wyemituje mniej niż milion ludzi itp, dlaczego nie porówna jednostkowo? NIE WIEM CHOĆ SIĘ DOMYŚLAM. Wszystko oparte na tanich chwytach i manipulacji. Wszystko nieuwzględniające kompletnie ryzyka zysków i strat, bo sorry, ale to co proponuje UE, a nasi nowi rządzący traktujący to jak nową religię (patrz wypowiedzi Czarzastego o klimacie) to o wiele więcej strat dla zwykłego obywatela niż zysków. Nie samych materialnych, bo to swoją drogą, ale wolnościowych.

Zanim jednak temat wejdzie na pełnej, to postanowiono się wciąć za strefy czystego transportu, gdzie ponownie trollownia stosuje te same techniki manipulacji. Nie popierasz SCT? O ty trucicielu moich dzieci! Gdzie znowu jest to oparte na jakichś zwykłych fałszach i braku logiki, bo gdyby to samochody były głównym powodem smogu, to smog byłby cały rok, a jednak w lato problemu nie mamy, ciekawe dlaczego, na pewno nie ma z tym nic wspólnego sezon grzewczy poza okresem lata ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo proponowane SCT jest najbardziej restrykcyjne na świecie!

I wiecie co? Mi się już odechciewa dyskusji na tym portalu, ewidentnie pokazujesz ludziom, że takie działania, jak SCT, doprowadzi do tego, że samochód będzie posiadać tylko wąska grupa ludzi, czyli defakto spełni się jeden z celów z raportu c40 (do którego WWA należy i sam Trzaskowski mówił, że współpracuję z nimi na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu), to i tak dzbany nazwą cię szurem XD No nie da się tak prowadzić dyskusji, tym ludziom wystawiasz fakty na tacy, dajesz im tylko dwie kropki do połączenia, a oni nadal swoje. Ludzie są tu zafascynowani nowym rządem, nowym marszałkiem, gdzie ten sam marszałek domagał się segregacji sanitarnej, a na początku roku zasłynął wypowiedzią, że należy zlikwidować gotówkę jak najszybciej. Tu nie będzie normalnie, dopóki będziemy mieli pamięć złotej rybki, to będzie tylko gorzej. Ja nie wyobrażam sobie by oddać głos na kogoś, kto chciał mnie zamknąć w domu, lub kogoś kto chce odebrać mi mój środek transportu. Po prostu ktoś taki jest dla mnie spalony na starcie. I szczerze, to pisowcy stworzyli najgorszy rząd po 89, to pisowcy zgodzili się na zamordyzm covidowy (później w wersji light), to pisowcy ogłosili się sługami Ukraińców, jednakże jak patrzę na te "ministra" z chociażby Lewicy, to serio się zastanawiam czy nie wolałbym już tego głupca Sasina. I nie zapraszam do dyskusji wszelakich trollów, lub pożytecznych idiotów, mam dosyć waszych komentarzy i waszej propagandy. Czy tylko ja mam takie przemyślenia obserwując ostanie lata?
  • 14
@wilhelm99: zauważ że jesteś elementu konfliktu między kolektywem a indywidualistami. Kolektyw slepo wierzy w naukę. Indywidualiści wątpią w altruizm kolektywu. Przed nami kolejne kombo w niszczeniu niewierzących w kolektyw.
awres - @wilhelm99: zauważ że jesteś elementu konfliktu między kolektywem a indywidua...

źródło: kierowca-trzylitrowego-diesla-bmw-x6-spotykajacy-na-swiatlach-w-warszawie-kierowce-seicento-ty-trucicielu-pieprzony-dario-slepnac-od-swiatel

Pobierz
  • 4
@pyra_wykop: Czyli jak powiem, że polityka klimatyczna UE doprowadzi do zubożenia społeczeństwa, to też jestem wyznawcą płaskiej ziemi?

EDIT, dobra, wystarczyło mi parę komentarzy by zobaczyć z kim mam do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zapraszam do dyskusji i naucz się czytać ze zrozumieniem następnym razem.
@awres: Naukę? To raczej z nauką ma tyle wspólnego co religia. To jest kolejna forma kultu religijnego. Scientyzm.

@wilhelm99: Dobre podsumowanie. Ciężko się nie zgodzić zwłaszcza jeżeli ktoś posiada odrobine krytycznego myślenia. Zawsze się zastanawiałem co się dzieje z całą tą wiedzą o socjologii i psychologii ludzkiej, i dlaczego to nie jest wykorzystywane do ulepszania społeczeństwa. Pandemia obnażyła do czego jest wykorzystywana ta wiedza i jacy ludzie nami rządzą, i
nauką ma tyle wspólnego co religia.


@jinnoman: to jest cały paradoks. Wiara, ślepa wiara. Wszyscy inni są zagluszani. Dobra metoda zagłuszania innych narracji to foliarz, onuca, płaskoziemca... Skutecznie wyciszają podważanie narracji. Na pewnym śmiesznym portalu że zdjęciami lecą banny, duplikaty do duplikatów. Ciężko jest uzyskać głos podczas zorganizowanej akcji propagandowej kompleksu partnerstwa publiczno-prywatnego
awres - >nauką ma tyle wspólnego co religia.

@jinnoman: to jest cały paradoks. Wiara...
dlaczego to nie jest wykorzystywane do ulepszania społeczeństwa.


@jinnoman: czasem działania prowadzone w odwrotną stronę pozwalają uzyskać lepsze efekty końcowe.
@jinnoman: masz plusa ale w kwestii mięsa się mylisz bo oni chcą byś jadł mięso ale wyprodukowane w laboratorium i genetycznie zmodyfikowane bo to prowadzi do zarobków jędrnej osoby i nowotworów wielu a te z kolei prowadzi do przyjmowania terapii genowych
Koło zamknięte
@wilhelm99: piękne podsumowanie, niestety od czasów pandemii nastąpiło przyśpieszenie planów pewnej grupy ludzi, to widać jak została zmieniona świadomość masy i jaka nastąpiła jej polaryzacja, zmierzamy w nieciekawym kierunku :(