Wpis z mikrobloga

#inpost #paczkomaty #allegro
Chyba nikt nie lubi jak się z niego robi debila.
A tak jestem traktowana przez inpost.
Czego oczekuję? Że w końcu ktoś przeprosi a paczki będą do mnie dochodzić.
Jaki jest problem?
Paczki zostają umieszczone w innym paczkomacie lub paczkopunkcie niż ja wybrałam przy zakupach.
Od razu piszę - tak wiem że są święta i paczkomat może być przepełniony.
Co inpost robi w takiej sytuacji? Paczka zostaje umieszczona w paczkomacie zastępczym - mam np 2 dni na odbiór i trafia do paczkomatu celowego. Nie ma problemu.
A co się dzieje z moimi paczkami? Mam info paczka gotowa do odbioru - jadę pod paczkomat i nic skrytka się nie otwiera. Sprawdzam aplikację a paczka... jest w sąsiedniej miejscowości. Nie dostałam o tym maila, nie wyskoczyło powiadomienie w aplikacji, nie ustawiono paczkomatu zastępczego. Ot tak zmieniono adres odbioru i już.
Myślałam że to moja pomyłka ale sprawdzam zakupy - no tak jest mój paczkomat więc dlaczego trafiła gdzie indziej?
Jeszcze gdyby to była 1 paczka to ok ale w tym miesiącu tak się stało z 4 (!) paczkami.
No to biorę się za infolinię - 2 rozmowy i facet robi ze mnie głupka paczkomat był przepełniony i paczka została umieszczona w zastępczym. Tłumaczę mu że nie bo nie było takiego powiadomienia, a paczka wraca do nadawcy w przypadku nieodebrania. A ten dalej swoje. Wysłałam maila ze skargą kazali złożyć reklamacje - złożona i cisza brak odp.
No to skontaktowałam się z Allegro - że inpost nie wywiązuje się z umowy i paczki smart do mnie nie trafiają - pracownica kontaktowała się z inpost i usłyszała że oni mają w systemie że były powiadomienia i mam je w spamie.
Mi już ręce opadają - nie mam 16 lat żeby nie wiedzieć co to jest spam, nie dostałam żadnych powiadomień, żadnych maili, weszłam na historię starych przesyłek i jest w historii wyrażnie pokazane że paczka jest w punkcie tymczasowym - tymczasem w moim przypadku takiej informacji nie ma. Po prostu ją zostawiono gdzie indziej i już.
Skończyło się na tym że boję się zamawiać cokolwiek bo nie wiem gdzie moja paczka trafi...
  • 4
  • Odpowiedz
@bemkag jesli gmail, to sprawdz folder kosz albo poszukaj przez in:anywhere inpost. Mialem inbe z orange ze nie dochodza faktury a .... Gmail nie wiem czemu pakuje je do kosza odrazu.
  • Odpowiedz
  • 0
rczy tego starania sie i udawania ze bedzie dobrze

#narkotykizawszespoko


@getin: niby proste ale mam wykupiony smart bo dużo zamawiam z allegro (mieszkam w górach) od tygodnia zamawiam tylko kurierem - bo się boję do paczkomatu - z tym że do paczkomatu mogę zamówić rzeczy już za 45zł a kurierem od 65. W przypadku zakupów drobnej chemii czy szamponów po prostu szkoda mi aż tyle wydawać jednorazowo na szampony... jak widać
  • Odpowiedz
  • 0
ktury a .... Gmail nie wiem cz

mam @bemkag mam wp - nie było żadnego maila nigdzie, zresztą korzystam z aplikacji inpost i w aplikacji też zadnego powiadomienia - sprawdzałam. Chcę żeby po prostu potraktowali mnie serio, sprawdzili w czym błąd może system im szwankuje? A odbijam się od ściany...
  • Odpowiedz