Wpis z mikrobloga

Czas na moje #pokapake
W #wykopaka brałem udział pierwszy raz i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie żałuję!
Moim Mikołajem w okazał się @Waszunia1234, który również brał udział w wykopace po raz pierwszy i stanął na wysokości zadania dając mi swoją paką wiele radości!

Rozpakowywanie całości zajęło mi ponad pół godziny - podobno Pan Wiesio z Blok Ekipy osobiście pomagał w pakowaniu, a wiadomo - nie robił u siebie. Na początku przywitała mnie instrukcja otwierania paczki z kodem QR, dzięki, któremu mogłem cieszyć się świąteczną atmosferą podczas rozpakowywania prezentów. Coś niesamowitego, jak mój Mikołaj zadbał o każdy szczegół. Dla zainteresowanych wrzucam link, może komuś przyda się w te święta:
https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ?si=ZxKjiU6v9UarnKJx

Każda niespodzianka była zapakowana oddzielnie, bardzo solidnie i okraszona była okolicznościowym memem (przy Makłowiczu i rybce tak prychnąłem, że się zaplułem).

@Waszunia1234 idealnie trafił z prezentami dokladnie analizując mój opis i stalkując moje konto. Co znalazło się w paczce?
- płyta winylowa jednego z moich ulubionych zespołów,
- mata turystyczna do siedzenia (podczas ostatniej wędrówki w górach narzekałem na zimne skały podczas odpoczynków - prezent trafiony idealnie, teraz z pewnością "nie dostanę wilka",
- monokular turystyczny - coś niesamowitego (mam świetną lornetkę, której nigdy nie biorę na szlak ze sobą bo jest ciężka, nieporęczna i mam chyba zbyt dużą różnicę w wadzie wzroku między jednym okiem a drugim i nigdy nie mogę jej odpowiednio dostroić), monokular rozwiązuje wszystkie te problemy!
- latarka górska - pięknie świeci i na pewno przyda się podczas wędrówek,
- termos smart wskazujący temperaturę płynu - oj przyda się,
- skarpetki z motywem muzycznym - gram, śpiewam i lubię to (mem na opakowaniu sugerował, że moga to być skarpetki z papajem ale była niespodzianka ;) ),
- 2 książki - jedna Mroza (trafiona, jeszcze nie czytalem) a druga o Tatrach (trafiona, uwielbiam tego rodzaju ksiązki!),
- dwie zabaweczki dla mojego Piesława - nie wspominałem o nim w opisie, to wynik przeprowadzonego przez Mikołaja researchu :) Piesław bardzo dziękuje i nie mógł się doczekać aż je dostanie podczas robienia zdjęcia,
- dwa piwerka Miłosław - arcy IPA i arcy APA, trafione w gust!

Podsumowując - życzę każdemu aby trafił w przyszłym roku na @Waszunia1234
Mireczku - jeszcze raz dziękuję i życzę wspaniałych świąt!
shitman6 - Czas na moje #pokapake
W #wykopaka brałem udział pierwszy raz i mogę z czy...

źródło: IMG_20231217_225742

Pobierz
  • 5