Wpis z mikrobloga

W nadchodzące święta, kiedy po raz pierwszy spędzę czas "solo", nie odnajduję w sobie cienia smutku. Choć prawdopodobnie uda mi się dołączyć do kogoś na wigilijny wieczór, być może u mojej sąsiadki. Ale nie o tym będzie ten wpis. W piątek, 29, lecę do Las Vegas - tak postanowiłem. To miasto grzechów, do którego przygotowałem sobie hojną sumę $3200 na tę wyprawę, ale pewnie wydam mniej. Myślę, że to wystarczająca suma. Planuję tam celebrować, penetrować ekskluzywne muzea, przechadzać się alejami, być może wziąć udział w wytwornych wydarzeniach społecznościowych ( #divyzwykopem ), odwiedzić klub ze striptizem, a nawet może znaleźć miłość.

Prawdopodobnie zakupię coś do palenia lub jakiś wykwintny trunek, wybiorę się na zakupy po ekstrawaganckie ubrania i zarezerwuję sobie wypasiony hotel. Chcę spędzić czas w renomowanym kasynie, wydać trochę pieniędzy na rozrywkę. Wygospodarowałem także hojne 50 dolarów na loterię - kto wie, może właśnie teraz los uśmiechnie się do mnie, uczyni mnie milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°).Oczywiście, marzę o ekskluzywnym apartamencie na co najmniej dwudziestym piętrze, z zachwycającą wanną przy panoramicznym oknie, prywatnym balkonem, luksusowym prysznicem i kolosalnym, wygodnym łożem. Na trzy noce planuję wydać najlepiej około 500 dolarów, ale jestem gotów zainwestować nawet tysiąc. To będzie epicki sylwester!
#sylwesterzwykopem #podrozujzwykopem #lasvegas #usa #wykopjointclub
wielkifanrapu - W nadchodzące święta, kiedy po raz pierwszy spędzę czas "solo", nie o...

źródło: Cosa-vedere-a-Las-Vegas

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz