Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz mam do czynienia z takim problemem. Próbuję się zalogować na konto nike.com i wpadam w pętlę ładowania. I nic. Nie działa na żadnym urządzeniu. W internecie piszą, że mają ten sam problem, nikt go nie rozwiązał, i musieli zakładać nowe konta. I to wątki sprzed kilku lat.

Wydawałoby się, że taka poważna marka, chciałam się dostać do apki nike training, ale no...kolejny raz się okazuje że soft robiony przez duże marki, o ile ich produkt nie jest ściśle elektroniczny (a i wtedy nie zawsze) jest robiony przez stażystów przy pomocy gówna i patyków, tylko w ogłaszanie sukcesu wkłada się istotne zasoby
Pobierz KingaM - Pierwszy raz mam do czynienia z takim problemem. Próbuję się zalogować na ko...
źródło: Pepe gwiazda filmowa
  • 1
@KingaM: Brzmi jak problem techniczny platformy poczekaj do jutra aż naprawią z poziomu usera tego sama nie ogarniesz. W między czasie możesz wejść na Reddit i sprawdzić czy nie ma wątku dot. powyższego. Jeśli błąd będzie występować ciągle przez klika dni to musisz pisać na wsparcie. To co możesz zrobić samodzielnie to usunąć ciasteczka i zepsute rejestry np CC cleanerem. Czasem pomaga ale nie ma reguły.

Ewentualnie stała się rzecz bajecznie