Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Mam taki problem z #prawojazdy którego wyrobienie się przedłuża. Poprzednie straciło ważność i byłem pewien że będę je miał wydane do tych 9 dni roboczych. Nie wiem przez to czy będę miał jak się dostać do domu rodzinego na święta. Przewiduję że do końca przyszłego tygodnia już raczej skoczy realizacja do drugiego etapu czyli dokument zamówiony. Czy w wypadku kiedy dokument będzie już zamówiony to w razie kontroli #policja grozi mi tylko 50 zł za brak plastiku (bo chyba wtedy już jestem w bazie) czy jestem traktowany jako osoba bez prawa jazdy
cycu12 - Hej mirki. Mam taki problem z #prawojazdy którego wyrobienie się przedłuża. ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
@zenon_z_chorzowa1: W mObywatel aby wygenerować dokument online musi być ważny fizyczny dokument, czyli musi być odebrany.
Stary dokument wygenerowany wygasł.
Właściwie nie trzeba mieć prawka w mObywatel wygenerowane go bo Policja i tak ma u siebie info czy dokument jest ważny i odebrany. No chyba że to prawko tymczasowe

@cycu12 Do czasu aż nie odbierzesz dokumentu jesteś traktowany jak byś nie miał uprawnień.
Wiem że kombinowali coś z tymczasowym dokumentami na