Wpis z mikrobloga

Dlatego ja np wybieram na wczasy hotele "adults only" I nie muszę się frustrować, tym że "wiek manifestuje swoje prawa".


Dla każdego coś fajnego - polecam ten styl życia


@Kotouak Lepiej ogłosić wszędzie gdzie się da jak to gówniaki są obrzydliwe i jak ich nienawidzę w przerwie między udostępnianiem kolejnego wpisu walcz o prawa zwierząt a lajkowaniem posta mamy aż 50 płci musimy wszystkich szanować.
@WielkiNos: czy ja wiem?
Ja mam zasadę, że żyje po swojemu i nikomu nic do tego i to samo daję w drugą stronę.
A jeżeli coś mi nie pasuje, to po prostu to omijam ¯\(ツ)/¯
Chodzisz do kościoła - masz do tego prawo. A ja mam prawo w środku wielkiego postu pójść potańczyć i napić się piwa, bo akurat mnie post nie dotyczy.
I wszyscy happy, każdy sobie rzepkę skrobie

A
@WielkiNos taki to chory swiat że kotek czy piesek dostanie od Juleczki wiecej milosci i empatii niż małe, ludzkie dziecko. Wszystko to efekt promocji hedonizmu, lekkiego i latwego zycia, aborcji, efekt zastąpywania normalnych relacji miedzyludzkich technologią i social mediami, od lat lewicowe przekazniki robia tez wszystko aby obrzydzic kobietom rodzicielstwo, posiadanie mężów czy rodziny.
Ale murzynow (...) nie lubią ich za ich zachowanie na które mają wpływ


@Cernold według lewaków spokojne i nic nie wadzące nikomu dziecko można wyzywać i obrażać mimo, że dziecko nie radzi sobie z emocjami i nie ma na to wpływu, bo wszystkie dzieci są takie same. Dorosłego murzyna, który kradnie i jest agresywny już nie można obrazić, bo przecież on nie ma wpływu na to jaki jest, a najważniejsze jest to,
@WielkiNos: Dzieci według propagandy mas mediów nie mają wielkich pał, a jak wiadomo każda kobieta musi spróbować wielkiej pały bo to takie nowoczesne, dlatego dzieci są niżej od murzynów.
według lewaków spokojne i nic nie wadzące nikomu dziecko można wyzywać i obrażać mimo, że dziecko nie radzi sobie z emocjami i nie ma na to wpływu, bo wszystkie dzieci są takie same.


@WielkiNos: nie według "lewaków", a według idiotów. Zdecydowaniw bliżej mi do lewaka niż prawaka, a nigdy nie zgodzę się na obrażanie dzieci. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo jakieś sojowe julko piszą takie idiotyzmy.