Wpis z mikrobloga

@majk_emigrant: ale że co rozładowania się akumulatora z winy właściela pojazdu.. i o czym to ma świadczyć? zapieczone hamulce możesz mieć i w paru letnim aucie. ba elektroniczny ręczny zamiast na linkę często się psuje i masz auto unieruchomione czego nie można powiedzieć w przypadku auta na linkę.

@PiotrFr bardziej nie trafionego porównania nie dało się chyba wymyśleć. Co to ma wspólnego z porównaniem obu samochodów.

Weź sobie dwa samochodu jeden
@r5678:

bardziej nie trafionego porównania nie dało się chyba wymyśleć. Co to ma wspólnego z porównaniem obu samochodów.


Dlaczego nie? Twierdzisz że to to samo bo spełnia te same funkcje.

Weź sobie dwa samochodu jeden warty 7K drugi warty 150. Wyposażenie takie samo. Tempomaty, grzane stołki itd.

Starszy jest szybszy i mniej pali przy tym.

Nie xD
Nie jest lepiej wyposażony, nie jest szybszy ani mniej nie pali.

Dwoma samochodami możesz
@r5678:

W czym tańsze auto jest gorsze?

Skoro nie można tu wykazać żadnych różnic

Jak nie można wykazać różnic? Ty tak twierdzisz bo nie miałeś nigdy nowego auta i sobie wmawiasz że 20-letni grat za 7k jest lepszy od nowego za 150.

Jeździsz sobie, masz spokój. Nie wyskakują jakieś pierdoły ciągle, jest wygodniej i wszystko działa, a nie przyzwyczajasz się że tak ma być
@PiotrFr: nigdy nie powiedziałem że lepszy tylko, ze nie jest w niczym gorszy, a na pewno nie warty dopłaty 140K. Tu chodzi o ceny.
Wyobrażasz sobie smartfony gdzie jeden kosztuje 2000zł a drugi 40K? bo to byłaby analogiczna sytuacja. Tymczasem ceny telefonów kończą sie na około 7K a nie 40K.

Nie jest lepiej wyposażony, nie jest szybszy ani mniej nie pali.
Totalna bzdura. może być lepiej wyposażony i prawie zawsze ma
@r5678 Co to za brednie o szybszym i mniej palącym motorze? XD weźmiesz jakieś tsi w miarę świeże i to w trasie spali 5-6l po krajowkach. Na pewno stary sztrucel będzie oszczędniejszy xD wyposażenie lepsze? Porównaj chociaż reflektory. W nowych autach są znacznie lepsze niż w starych autach. Widoczność w nocy jest znacznie lepsza w nowym aucie. Miałem chociażby megane 3, gdzie miałem polerkę reflektorow, teraz mam Leona na full ledzie i
@r5678:

nigdy nie powiedziałem że lepszy tylko, ze nie jest w niczym gorszy


Czyli taki sam. Ale nie jest.

Wyobrażasz sobie smartfony gdzie jeden kosztuje 2000zł a drugi 40K?


Czekaj, a to nie jest tak, że masz smartfona za 4k albo możesz sobie kupić starą nokię za 20 PLN? Też dzwoni i wysyła SMSy więc to jest to samo?

Totalna bzdura. może być lepiej wyposażony i prawie zawsze ma lepszy silnik.
@r5678: przecież ten za 7kzł to będzie zajechany trup, za 15kzł ledwo coś kupisz (kombi, ~150KM, automat) i raczej w niezbyt dobrym stanie. Proszę cię, przestań się już ośmieszać. Przy porównaniu oczekuję auta o podobniej mocy, podobnych rozmiarach i też z automatyczną skrzynią biegów, jak skoda z podanego przykładu. Za 50kzł to może coś by się znalazło sensownego (mam na myśli zakup auta + solidny pakiet startowy) do porównania. Octavia z