Wpis z mikrobloga

*UWAGA UWAGA*
Dawno nie robiłem żadnego #rozdajo
Więc co mam do oddania?
Kod do Cyberpunk 2077: Widmo wolności
Dwie ważne rzeczy
Po pierwsze - wygrany musi udowodnić mi na priv, że posiada PCtową kopię CP77 na GOGu, kod nie działa z wersją Steam!
Po drugie - wygrany nie może być zjebem, o tym zadecydują moje prywatne poglądy.
Gdy coś mi się nie spodoba po prostu wylosuję kolejną osobę :)
Czas do jutra, niech będzie godzina 20:00
#cyberpunk2077 #gry #komputery #pcmasterrace
Finesta - *UWAGA UWAGA*
Dawno nie robiłem żadnego #rozdajo
Więc co mam do oddania?
Ko...

źródło: e22efe5995a1271bc407b45e7d4a1b64bb3d9adae88b1887

Pobierz
  • 18
  • 0
@mkorsov: Też możesz #!$%@?ć
Nie będę oddawał kodu ludziom wspierających Rosjan, albo psychokonfederatom
Niech pójdą sobie zarobić na dodatek, wolny rynek
  • 0
@vulcanitu: Ostatnie moje rozdajo miałem podobne warunki i udało się trafić za pierwszym razem
I po drugie nie chcę, żeby osoba która go wylosuje po prostu nie puściła go dalej, tylko by trafił do kogoś, kto faktycznie chce w nią pograć
@Finesta: O dzięki że na start przedstawiłeś się żeby dać cię na czarno. @vulcanitu ma rację, taki z ciebie demokrata jak Putin. Ale mózg już na tyle sprany że tego nie widzisz. Молодец товарищ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, i nie żebym żałował dyskwalifikacji, bo tę nędzną giereczkę zawsze mogę zdobyć od braci Rosjan z RuTrackera, i wcale nie będę się z tym czuł źle. ( ͡
supra107 - @Finesta: O dzięki że na start przedstawiłeś się żeby dać cię na czarno. @...

źródło: 1f9bas

Pobierz
  • 0
@supra107: Popatrz na profil użytkownika Blaskun, później porównaj z moim i pomyśl jak skrajne ktoś musiałby mieć poglądy, skoro dla niego bym spokojnie wysłał
@Finesta Cyberpunk dawno skończony a jeszcze nie miałem okazji zagrać w DLC, a nuż się uda i nie będę musiał bulić stówki z własnej kieszeni ( ͡º ͜ʖ͡º)
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @nikolaj92

Liczba zakwalifikowanych osób: 136
Szansa na wygraną: 0.74%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 17 grudnia 2023 - 19:01:42.

@Finesta pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria