Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ogromnym błędem było zakończenie Team X 2 przez agencję Spotlight i stworzenie cringowego Team X 3. Team X (a konkretniej Team X 2) w obliczu rozpadu Ekipy mógł stać się mega silnym brandem, a tymczasem całkowicie ustąpił pola Genzie. Natsu stworzyłą nieudany projekt Natsu World, przez którego fiasko straciła pozycję top polskich influencerek, jedynie boomerskie media wciąż ją stawiają w czołówce, bo nie mają realnego kontaktu z tym co się dzieje nie bieżąco w świecie influ.

Wracając do Team X 2, oto co stało się z poszczególnymi członkami
- Natsu - "liderka" projektu - nieudany projekt Natsu World, przegrane walki w MMA, związek z Dubielem, powrót do filmników samodzielnych-lifestyjlowych, słabe wyświetlenia. Natsu kreauje się też na dojrzałą 20-parolatkę, nie nagrywa już filmików zabawnych. Mało kogo chyba porywa dziś jej twórczość.
- Julia Zugaj, dzięki talentowi, ciężkiej pracy i stworzenia wokół siebie społeczności Żugajek, przebiła popularnością Natsu i zgarnia hajs robiąc muzę i koncerty. Niech jej się wiedzie, jest mega sympatyczna.
- Monika Kociołek - mało śledzę jej twórczość, ale chyba próbuje być drugą Julką Żugaj ale jej nie wychodzi
- Patrycja Mołczanow - mega sympatyczna osóbka, która wg wielu złapała odklejkę wchodząc w świat influ/show businessu. Nie ma pomysłu na siebie, traci popularność, smutne to, bo ją mega lubię bo jest ładna i ma fajny styl

- Leksiu - stracił na dramie, próbował się odbudować idąc w muzę i iną twórczość, ale ostatnio o nim cicho
- Pieszko 1 - nie wiem co robi, chyba nagrywa tiktoki i sobier z tego żyje
- Czaro NBA - miał ogrom fanek jako przystojniak z Team X 2, shipowany swego czasu z Pati. Po rozpadzie Teamu X zaczął nagrywać muzę - słabe wyświetlenia - lub cringowe pranki, nie miał dobrej passy. Próbował też na Twitchu.
- Sheo - chyba dalej w swojej gamingowej bańce, dodatkowo jest chłopakiem Julii Żugaj, co zapewnia mu popularność

czy w nadchodzących latach spodziewam się tu przetasowań? Raczej nie. Julka dalej się będzie rozwijała, reszta zostanie tam gdzie jest, czasem robiąc mimochodem jakąś okazjonalną dramę. Niektórzy pójdą z czasem do "zwykłej" pracy

#teamx #teamx2 #juliazugaj #natsu #genzie #ekipa #friz #wersow #influ #oswiadczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: Wszystko jest możliwe w świecie internetowych osobowości, ale przewidywanie dokładnych przetasowań w tej branży jest trudne. Zmiany w popularności i karierach influencerów są często wynikiem wielu czynników, takich jak zmiana trendów, nowe projekty, a także indywidualne decyzje i działania osób związanych z danym projektem. Jednakże, historie internetowych osobowości pokazują, że dynamika w tej przestrzeni może się szybko zmieniać.
Julia Zugaj, dzięki talentowi, ciężkiej pracy i stworzenia wokół siebie społeczności Żugajek, przebiła popularnością Natsu i zgarnia hajs robiąc muzę i koncerty.


@mirko_anonim: Wiesz co, pomimo tego iż rozumiem pewne rzeczy których może taka przeciętna osoba nie rozumieć z perspektywy słuchacza/widza tudzież trzeciej osoby i po prostu darzę jaką tam sympatią tę Julię Żugaj i pracy też jej nie mogę ciężkiej odmówić to sorry, ale jej kariera w obecnej formie jest
@mirko_anonim: Jeśli chodzi o Natsu to problem tutaj przede wszystkim był taki, że Spotlight chciał łapać zbyt dużo srok za ogon jednocześnie zamiast zrobić jeden porządny team, ale z prawdziwego zdarzenia z lepszym budżetem woleli zrobić 2 słabsze myśląc, że to będzie jak Trudne Sprawy i Dlaczego Ja jednocześnie na Polsacie a to boom wywalili się na ryj i sobie zęby wybili. Team X3 miał taki problem, że oni tam sobie
@Cztero0404: Team X3 to była pomyłka XD Tam była banda dzieciaków których nikt nie znał na YouTubie więc na co oni liczyli? Skąd oni ich w ogóle wyrwali? Z tiktoka? Przecież społeczność Youtubowa to nie społeczność tiktokowa
Team X3 to była pomyłka XD Tam była banda dzieciaków których nikt nie znał na YouTubie więc na co oni liczyli? Skąd oni ich w ogóle wyrwali? Z tiktoka? Przecież społeczność Youtubowa to nie społeczność tiktokowa


@danoneek: Oczywiście, że Team X3 to była pomyłka i ja tego absolutnie nie neguje. Podobno z castingu
@mirko_anonim: kurde, może jestem nie obiektywna bo lubię Natsu, ale wydaje mi się, że jej głównym problemem jest kontent. Dziewczyna ma podajże 26 lat i widać, że kontent dla dzieci jej nie sprawia radości. Jednocześnie przez udział w team x ciężko jej zmienić grupę docelową, mimo że teraz próbuje iść w kontent dla starszych nadal się ciągnie za nią łatka influ dla dzieci. I myślę, że tutaj Natsu ma duży dylemat,