Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu opisywałem moje spostrzeżenia co do pewnej sytuacji,informowałem i uprzedzałem (bylo to dla mnie klarowne,bo zaobserwowałem to miesiące temu i uznałem że najwyższy czas o tym pomyśle,idei napisać,okazała się w sam punkt,idealnie w czasie) że idzie inwigilacja i straszenie hackerami,pdf-ami,hejtem itp.chodziło również o bezpieczeństwo narodowe

Od tego czasu w miesiąc takie Palo Alto Networks (PANW) -które jest globalnym liderem w projektowaniu rozwiązań cybersecurity urosło 27%!!!

https://wykop.pl/wpis/73706159/zauwazyliscie-pewna-zaleznosc-jak-wszystko-sie-ukl

#gielda #ekonomia #internet #bezpieczenstwo #polityka
Questorius - Miesiąc temu opisywałem moje spostrzeżenia co do pewnej sytuacji,informo...

źródło: d

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Questorius: o cyfrowyn pieniądza można przecież czytać też na stronie nbpu. Bo i nasz NBP bada jak to wprowadzić i jakie super możliwości daje.
Ludzie ciągle myślą że to teoria konspiracyjna. Tak samo jak właśnie Digital id. To wszytko można czytac na oficjalnych stronach wefy. W Niemczech nawet to testują.
Smutne to.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rudz1elec:
i właśnie przez takie myślenie ludzie sa gotowani jak żaby
super mozliwości daje hehe,jakie niby?mozliwośc wyłączenia Cie od systemu z jakiejkolwiek przyczyny.Chcesz mieć odliczone punkty z credit score tylko dlatego że zamówiłeś nie tą książke co trzeba? albo spotkałeś sie z kims kto według rządu jest persona non grata,lub przeszedłeś na czerwonym świetle-za t wszystko ja kary

Weż może zobacz jak to działa a póżniej wypowiadaj sie jakie to
  • Odpowiedz