Wpis z mikrobloga

Jak tam @L3stko twoje "włamali mu się na konto"? Naprawdę byłeś na tyle naiwny by po 8 lat rządów pis i tłumaczeniu się pisu i innych polityków z każdej głupoty w social mediach "włamem na konto" uwierzyć w to? Jakby napisał "to nie ja, dziecko dorwało mi się do telefonu" to też byś uwierzył?

Kolejny raz życie zweryfikowało i pokazało, że #partiamem przyciąga do siebie największych odklejeńców, ale i tak wiemy, że to nic nie zmieni i dalej będziesz robił najdurniejsze fikołki w obronie swoich bożków z konfy.

Po inne fikołki konfiarzy zapraszam na:
#l3stko #codziennykonfiarz

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #konfederacja #neuropa #polityka #braun #bekazwykopkow #heheszki
Kryspin013 - Jak tam @L3stko twoje "włamali mu się na konto"? Naprawdę byłeś na tyle ...

źródło: Screenshot 2023-12-14 at 16-06-43 Kojarzycie sprawę tweeta z groźbą ataku na Sejm Nie mam zamiaru nikog... (@L3stko)2

Pobierz
  • 10
@Kryspin013: @Jariii Dziś coraz trudniej ustalić prawdę. W dobie Internetu i zawodowych trolli takich jak wy neuropki, każdemu może się zdarzyć powielić informację, która potem okazuje się nieprawdziwa. Jest za dużo fałszywych informacji, a za mało czasu na weryfikację. Natomiast nikt kto popiera Konfederację nie będzie się upierać jeżeli informacja okaże się nieprawdziwa, bo dla nas prawda jest wartością. I tym się różni prawica od lewicy.
@Jah00: Nie rób ze mnie idioty. Ostatnio wrzucił screeny, że ja i @Jarusek jesteśmy tą samą osobą. A ten wasz Goebells z piramid zrobił z tego znalezisko i wbił ponad 1000 wykopów z płomieniem xD

Jest za dużo fałszywych informacji, a za mało czasu na weryfikację.


Jak sobie nie radzisz to nie komentuj. Nie wszyscy mają te same zdolności intelektualne.

dla nas prawda jest wartością


Aha. To kto jest autorem 100
@Kryspin013: @Jariii Dziś coraz trudniej ustalić prawdę. W dobie Internetu i zawodowych trolli takich jak wy neuropki, każdemu może się zdarzyć powielić informację, która potem okazuje się nieprawdziwa.


@Jah00: tego jeszcze nie widziałem, k0nfiarz robiący fikołka w obronie k0nfiarza robiącego fikołki w obronie polityka k0nfy. We need to go deeper xD

Cały twój komentarz może miałby jakiś sens gdyby nie wszystkie poprzednie manipulacje i półprawdy l3stko na których został wielokrotnie