Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam jak ta trójka ma #!$%@?... pewnie wszyscy sąsiedzi, znajomi, rodzina widziała alvo słyszała o tych filmach.... #!$%@?.... #komisarzflak #skwierzyna
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pewnie wszyscy sąsiedzi, znajomi, rodzina widziała alvo słyszała o tych filmach...


@mozis: a niektorzy twierdza ze ich przyszly chlop sie nie dowie i bedzie zyl w noeswiadomosci, jak ma sie niedowiedziec jak wszyscy w okolo wiedza
  • Odpowiedz
@mozis: ta laska, włascicielka salonu ma już 11k złoty nazbierane pewnie przez jej koleżanki
biedna, miała chwile słabości, zapomniana nie kochana.. 3 dni i 11 koła a Ty ile musisz pracować na 11 koła ?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Nie jestem w temacie, tylko pobieżnie coś tutaj słyszałem ale nawet nie oglądałem i nie chcę. Jednak z tego co ja wiem to żona policjanta odkryła, że ją zdradzał i sama wrzuciła filmiki z jego telefonu do sieci. Więc nie wiem co Ty masz do wychodków? Sama żona go tak ukarała, a typek nie powinien jej zdradzać. Mógł myśleć o konsekwencjach. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mozis: wykopki zniszczyły komuś życie w imię dobrej zabawy i podbudowania swojego ego na poziomie piwnicy, brawo. A później płacz, że kobieta chce uprawiać seks tylko przy zgaszonym świetle i pod kołdrą xD
  • Odpowiedz