Wpis z mikrobloga

@gorzki99: Lewica dorwała się do władzy pierwszy raz od 18 lat i odwala szopkę. Od razu po wyborach byłem zbulwersowany faktem i czekałem na cyrk. Ale np pani Nowacka to wojująca feministka, Gajewska chyba też, więc myślałem że będą solidarne z babkami z lewicy w kwestii nazewnictwa swoich funkcji :o
myślałem że będą solidarne z babkami z lewicy w kwestii nazewnictwa swoich funkcji :o


@jason24: Mozna miec swoje poglady. Ale niekoniecznie trzeba byc az taka debilka zeby az takie szopki odwalac.

Poki co to Nowacka dobrze zaczela (i nie chodzi mi o nieodwalanie szopki w kwestii nazewnictwa swojej funkcji). Zobaczymy jak jej pojdzie dalej.
@gorzki99: Ministra do spraw równości xD nawet nie wiedziałem że jest takie ministerstwo. Jeszcze napiszcie że ona za tą "prace" dostaje pieniądze, takie prawdziwe za które może kupić od kogoś coś co wypracował swoją ciężką pracą xD
takie prawdziwe za które może kupić od kogoś coś co wypracował swoją ciężką pracą xD


@freeszpak: Powiem wiecej. O ile nie jestes pasozytem to Twoje pieniadze tez dostaje.
Jesli myslales ze zukowska jest odklejona (notabene slusznie myslales) to posluchaj jej przez chwile :P NIe zawiedziesz sie :)