Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
da się jakoś pomóc koledze-spierdonowi, który na 30 lvl nigdy ten tego, gównorobota, wzrost 16X cm, wychowany przez samotną matkę, mieszka z matką. jak spotykamy się na gierki i piwko to żali się czasem, że jest nieszczęśliwy, chciałby hehe loszkę, miał kilka prób podrywu skończonych kompromitacją cwela, włączając chrześcijańskie grupy religijne, bo podobno tam najłatwiej. czy dla niego już tylko terkowanie i nigdy nie zazna ciepła drugiej osoby?
ja jestem semi-normikiem, więc z doświadczenia nic mu nie poradzę
#przegryw #blackpill ##!$%@?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
włączając chrześcijańskie grupy religijne, bo podobno tam najłatwiej


@mirko_anonim: skąd ten pomysł w ogóle xD
Nie rozumiem jak można dojść do wniosku by mogło tam być łatwiej, prędzej jest o wiele trudniej jeśli dziewczyny są przesiąknięte ideą czekania na jedyną prawdziwą miłość na całe życie co jest tożsame z hipergamią
Łatwiej może być w strefach patologii gdzie dziewczyny mają niższe standardy i oczekiwania, ale z wiadomych względów nie jest to dobry
@mirko_anonim: to zależy, a jak u niego z osobowością? Zupełny introwertyk,
semi -autysta, albo jakieś inne spie*dolenie?
Jeśli jest w miarę normalny i dobrze się z nim przebywa to zawsze ma szanse ze zrobieniem lookmaxingu do 5/10 i wbiciem w jakiś krąg znajomych.

A jeśli to totalny introwertyk + semi - autysta a do tego 160cm, bieda i nieatrakcyjność to jego szanse to 1% na znalezienie baby z bękartem /
@mirko_anonim: jedyny dobry, merytoryczny nawet komentarz @analboss. Twój kolega powinien skupić się na robieniu hajsu, nie wiem jak, tu niczego nie doradzę. Ale to jest punkt wyjścia. Lookmaxing, terapia to $$. Niech pojedzie na parę miesięcy na Zachód, zarobi, wróci, zajmie się wykończeniówką, elektryką, przeprowadzkami, składanie mebli, po godzinach kursy albo niech uczy się programowania #pdk. Parę latek to zajmie. Kobiety nie gwarantuję, ale jest szansa na lepszy status,