Wpis z mikrobloga

  • 1
@hoodoovoodoo: Dla mnie świetne (do misji z #!$%@? robotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), wspaniałe Dog Town - bardzo mocno dopracowane i czuć klimacik fajny. Jeszcze lepsze kontrakty niż w podstawce, praktycznie we wszystkich mamy dwie lub nawet więcej decyzji do podjęcia. Przyjemne misje poboczne, na poziomie podstawki. Dodali fajne samochody, bronie i ubrania. Jest też dodatkowe drzewko rozwoju relica - dotyczy wszczepów rąk i teraz granie
@CaVarese: Kurde, wydatków mi na koniec roku dokładasz, kusi teraz zagrać od początku buildem melee + Phantom Liberty.

Dzięki, powodzenia z tym robotem #!$%@?, hatfu na niego i żonę, matkę, babkę i resztę wstępnych i zstępnych do pięciu pokoleń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CaVarese: Kara za #!$%@? wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale coś musisz źle robić, bo jak ogrywałem save na drugiej ścieżce, to ten robot nie sprawiał jakichś problemów. Jest praktycznie głuchy i widzi tylko to, co skanuje.
  • 1
@RobieInteres: już ogarnąłem. Źle się przed nim ukrywałem, zamiast chować się po kątach i manewrować to ja po prostu #!$%@?łem do drzwi jak najszybciej, a on za mną xD no i kilka razy wszedł mi do pomieszczenia akurat jak hackowałem dataterm