Wpis z mikrobloga

Wiecie, co mnie w tym roku w #wykopaka spotkało najgorszego? Napisałem sobie wczoraj długi wpis na #pokapake, który chciałem dzisiaj wrzucić na Mirko i… Word udaje, że nigdy takiego wpisu nie robiłem i nie wie czego ja w ogóle od niego chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°) No więc zaczynamy od nowa.

W tej edycji zweryfikowałem osobiście ponad 180 zdjęć paczek. Wszystkie były dla mnie równie ważne, bo wiem, że w każdą (za wyjątkiem jednej (°° ) ktoś wsadził serce, a ktoś inny na nią czeka. Wśród tych paczek nie było jednak jednej, najważniejszej dla mnie paki – paczki przygotowanej przez @Wredna_pomarancza, która w tym roku okazała się być moim Mikołajem.


Paczkę odebrałem późno, bo aż 2.5h po włożeniu do Paczkomatu, bo nie zauważyłem powiadomienia z appki ( ͠° °)

[Formuła Gold]

W Paczkomacie czekała na mnie dość duża, ładnie zapakowana paczucha, a w środku… rzeczy – też ładnie zapakowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Deska do pizzy – bo lubię pickę i wypiekam w domu własne placki.
2. Komplet rękawic – żebym się nie poparzył gorącym piekarnikiem robiąc pickę.
3. Pickowy materac – żebym miał swoją pickę pod ręką (?) nawet na wakacjach.
4. Smart taśma LED – bo lubię automatyzację i usmartawianie domu.
5. Smart gniazdko, żebym mógł usmartawiać dom jeszcze bardziej.
6. Płytka Arduino Pro mini – żebym jeśli nie znajdę smart gotowca, mógł wykorzystując pasję do elektroniki zrobić własne smart urządzenie.
7. Spinki do mankietów z motywem nocnego nieba – bo lubię patrzeć w nocne niebo, ale nie zawsze jest noc.
8. Śnieżna kula z kosmonautą – żebym dostał bana wstawiając ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9. Brelok „chodźmy w góry” – ale mnie nie trzeba namawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10. Liście migdałecznika i bananowca – bo kto nie lubi wcinać liści? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno lubią je mieszkańcy mojego akwarium.
11. Miodki z truskawką i poziomką – bo uwielbiam truskawki, o czym co ciekawe, chyba nie wspominałem w opisie ( ʖ̯)
12. Dwie różne herbatki, w tym jedna wyjątkowo ciekawa, z czerwonym pieprzem, marcepanem i czekoladą – bo jestem #teamherbata
13. Haribsy – o nich niestety nic nie powiem, bo @Shyvana stwierdziła, że dostałem je przez pomyłkę i to dla niej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
14. Inne słodyczki – żeby zamiast motywacji do aktywności rosła mi dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15. Autorska gra planszowa „zostań mistrzem wykoPAKI” – bo lubię planszówki, a takiej jeszcze w swojej kolekcji nie miałem.
16. Długi list – bo wykoPAKA to fajna okazja, żeby się poznać.
17. Biała teczka, której zawartość pozostanie tajemnicą ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czy życzę takich nadawców każdemu? Tak. Czy jestem zadowolony? Jeszcze jak! Czy @Wredna_pomarancza powinna trafić na Ścianę Wstydu? No dajcie spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz dziękuję @Wredna_pomarancza za super paczuchę i mam nadzieję, że widzimy się ponownie przy weryfikacjach w kolejnej edycji wykoPAKI ()

No i taguję #gusto, bo nikt ich nie taguje, a robią konkurs dla nas ʕʔ
chybaDapi - Wiecie, co mnie w tym roku w #wykopaka spotkało najgorszego? Napisałem so...

źródło: 20231214_125637

Pobierz
  • 21
@chybaDapi bardzo byłem ciekawy jaką i komu @Wredna_pomarancza przygotowywała paczuszkę, nie chciała się przyznać ale wiedziałem , że zobaczę ją na tagu :) mając takie spinki wymieniłbym wszystkie koszule aby tylko móc je wpinać i zacząłbym chodzić w garniturze do pracy :) gniazdka gosund też ostatnio zakupiłem, działają z tuya więc myślę aby trochę z tym w przyszłym roku powalczyć. Pakowanie też super, no no :)
zacząłbym chodzić w garniturze do pracy


@xReapeR: przy pracy 100% zdalnej nic mnie do tego nie zmusi ( )

gniazdka gosund też ostatnio zakupiłem, działają z tuya więc myślę aby trochę z tym w przyszłym roku powalczyć.


@xReapeR: Działają i ładnie się integrują z Home Assistantem - przetestowane już ( ͡ ͜ʖ ͡)